Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ütopya'da Elenen İsim Türkan Gözcü Oldu (SMS Sonuçları)

Ütopya'da Elenen İsim Türkan Gözcü Oldu (SMS Sonuçları) ,ütopya elenen isim kim elendi türkan elendi,23 mart 2015 ütopya sms sonuçları


TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya programı bu hafta veda eden isim Türkan Gözcü oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça hayranı olan programa veda eden isim Türkan Gözcü olduğu açıklandı. Ütopya’ya bu hafta veda eden isim belli oldu.

Ütopya'da eleme zamanı! Arkadaşlarının yazdıkları isimler doğrultusunda hangi isim yarışmaya veda edecek? Ütopya'da biraz önce kapıya bırakılan mektupla bu akşam kendi aralarında yapacakları oylama bu akşam 23 Mart 2015 Pazartesi günü yapılacak

Bugün Survivor All Star 'ın ardından ekranalra gelecek olan Ütopya'da eleme gecesi . Ütopya 23 Mart 2015 Kim Elenecek ? Yarışmaya kim veda edecek ?

Ütopya yeni bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında.

ÜTOPYA’DA BU HAFTA


Ütopya ’da bu hafta kim elenecek büyük merak konusu. Ütopya ’da elenmek üzere yazılan isimleri belli oldu. Ütopya ’da Semih ve grubu son kez işbirliği yazıp Serkan ve ekibini hedef aldı. 

23 Mart 2015 Ütopya'da oylama bu gece yapılacak ve Ütopya'da kapıya bırakılan mektupla kendi aralarında yapılması gereken oylamanın bu akşam yapılması gerektiğini mesaj olarak gönderdiler.


Semih'in ismimi yazılacak oylama kim çıkacak ? Sms Oylama Sonuçları ne zaman açıklanacak ? Ütopya'da kim kimi yazacak ?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]