Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ütopya Full İzle 29 Mart 2015 - Kim Elendi

Ütopya Full İzle 29 Mart 2015 - Kim Elendi,29 mart 2015 ütopya izle ,Ütopya 29.03.2015 son bölüm izle ,serkan semih kavga 29 mart 2015

TV8 ekranlarında yayınlanan ve İnternetten 24 saat canlı izle nebilen yarışma programı Ütopya'da yine kavga tartışma. Semih ile Serkan arasında yaşanılan gerginlik .. 


Ütopya yarışması nedir?


Ütopya, hem televizyon ekranlarından hem de internet üzerinden izlenebilen, 100'ü aşkın kamerayla yarışmacıların her anlarının takip edilebileceği bir yarışma programı. İzleyicilerin birçok alışkanlığını değiştirecek olan Ütopya, farklı kurallarıyla diğer yarışmalardan da ayrılıyor.

Ütopya'nın kuralları neler?


Ütopya'da kendi medeniyetlerini oluşturması istenen yarışmacılara 2 inek ve 25 tavuk verilecek. Bunların yanı sıra kişisel araç gereçlerin verileceği 15 yarışmacı, Ütopya'da 10 ay boyunca yaşamlarını sürdürmek için mücadele edecek. Kişisel araç gereçleriyle tarım yapabilecek olan yarışmacılar, kazanç da elde edebilecek.

Yarışmacılar Ütopya'da hiç bir kural olmadan yarışacaklar. Verilen imkanları iyi değerlendirerek kendi yaşam alanlarını oluşturmak için mücadele edecek olan yarışmacılar, sadece bir hangarın bulunduğu araziyi istedikleri gibi geliştirebilecekler. Yarışmacıların temel ihtiyaçlarının karşılanması kapsamında, elektrik, gaz ve su gibi ihtiyaçları karşılanacak.

Isınma ihtiyaçlarını kendi imkanlarıyla sağlayacak olan yarışmacıların kullanmaları için özel tuvalet ve banyo arazide bulunmayacak. Tamamen doğal yaşamın içinde yaşayacak olan yarışmacılar, Ütopya'da kendi medeniyetlerini kuracaklar.


Son Bölüm İzlemek için tıklayın
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]