Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ütopya Semih Öztürk Kimdir - Ütopya Semih Biyografisi

Ütopya Semih Öztürk Kimdir- Ütopya Semih Biyografisi,Ütopya Semih Öztürk nereli kaç yaşında ,Ütopya Semih Öztürk kaç yaşında twitter adresi facebook adresi ,Ütopya Semih Öztürk resimleri ,ütopya semih ne iş yapıyor hangi okulda okuyor

Ütopya Yarışması Semih Öztürk Kimdir,  Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu, Biyografisi, Resimleri, Oynadığı Diziler, Hangi Dizilerde Rol Aldı

ÜTOPYA SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR

Öztürk yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Öğrenci olan Semih Öztürk bekar ve Koç burcudur.

1.80 boyunda olan Semih Öztürk konuşmayı çok seviyor ve yetenekleri arasında görüyor.

Ütopya Semih Öztürk Biyografisi ; 
24 yaşında olan Semih Öztürk, aslen Bursalıdır. İstanbul’da yaşayan Semih Öztürk, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin ardından Fransa’ya giden Semih Öztürk, Paul Valery Üniversitesi’nde Tiyatro okumuştur.
Kendisinin son derece inatçı olduğunu belirtiyor ve bunun bir yetenek olduğunu dile getiriyor. 14 kişiyle uzun süre bir yerde yaşamanın kendisince kolay olabileceğini, ancak 14 kişinin kendisine nasıl tahammül edeceğini bilmiyor. Çünkü kendisinin çok fazla konuştuğunu, konuşmayı sevdiğini belirtiyor. Tüm bunların yanı sıra elektrik işleriyle pek ilgili olmadığını, ancak hemen bir şeyleri öğrenebilme potansiyelinin olduğunu söylüyor.

Semih İsim: Semih Öztürk

Cinsiyet: Erkek

Yaş: 24

Meslek: Öğrenci

Boy: 1.80

Yaşadığı Yer: İstanbul

Medeni Durumu: Bekar

Burcu: Koç

Yetenekleri: Konuşmak

Ekranlarda yepyeni bir çığır açma vaadiyle yola çıkan Acun Ilıcalı, Biri Bizi Gözetliyor, O Ses gibi yarışma formatlarının da geliştiricisi olan John de Mol'dan Ütopya'yı geçen yaz sonu satın aldı. Yayınlandığı ilk gece Hollanda'da büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon seyirci sayısına ulaşan Ütopya Türkiye'de bir türlü istenen başarıya ulaşamadı. İnternetten 24 saat izlenebilen program sosyal medyada reji müdahaleleri, yanlı dışses yorumları ve hakarette sınır tanımayan yarışmacılarıyla alay konusu oldu.
ÜTOPYA'NIN FORMATI NEDİR?
Ütopya, Hollanda formatından uyarlanmış bir yarışmadır. Yarışmacılar bildikleri hayatlarını terk edecekler ve sıfırdan yepyeni bir toplum kuracaklar. Farklı geçmişleri ve sınırlı kaynaklarıyla banyosu bile olmayan bir alanda düzen kurmaya çalışacaklar. Verecekleri her karar çalışmalarını ve yaşamlarını etkileyecek.
ÇAĞDAŞ SEMİH'E VURDUĞU İÇİN DİSKALİFİYE OLMUŞTU
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'in yeni yarışması Ütopya, başladığı günden beri süren inek satma tartışmalarıyla gündeme gelmişti. Ütopya'nın son bölümünde de süren bu tartışmanın sonu kavgayla bitti.
ÇAĞDAŞ SEMİH'E DEFALARCA VURDU
Ütopya yarışmacısı Çağdaş ile Semih'in arasında inek yüzünden başlayan sözlü tartışmada Çağdaş sinirlerine hakim olamayarak Semih'e defalarca vurdu. İkiliyi diğer yarışmacılar zor ayırdı. Olay sonrası Çağdaş yarışmadan diskalifiye edildi.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]