Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

www.acunn.com Survivor All Star 31 Mart 2015 Ünlüler Sms Sonuçlari

www.acunn.com Survivor All Star 31 mart 2015 Ünlüler Sms Sonuçlari,survivor sms sonuçları 31 mart 2015 kim birinci oldu ,survivor all star 31.03.2015 sms sonuçları kim elendi almeda mı merve oflaz mı ?

Survivor All Star 'da Eleme Heyecanı 

Aslında bugünkü konsey eleme gecesi süprizlerle dolu olacak . Konseyde bundan önceki haftalarda Serenay Birinci olmuş ancak Ahmet Dursun'un sağlık problemlerinden dolayı adaya veda eden isim Ahmet Dursun olmuştu. Bu durumda eleme gerçekleştiği için Serenay'ın birinciliği bugünkü konseyde korunacak . Bu akşam yapılacak olan konseyde yine SMS birincisi Serenay olursa ; bir isim ,ancak Serenay dışında başka bir yarışmacı birinci olursa o isimle beraber Serenay bir isim çıkaracak. Elenmek için ; ilk adaylar Ünlüler Adalar Konseyinde yapılan konseyde adları çıkan iki isim Merve Oflaz mı Yoksa Almeda mı elendi?

Acun Ilıcalı SMS sonuçlarına göre birinciyi açıklamak üzere canlı tv8 izle  Noterin Tastik ettiği oylama sonucundan en çok oyu alarak bu haftanın birincisi olan isim Ünlüler takımından Ünlülerin Birincisi canlı takip ediyoruz .. 


BİRİNCİ OLAN İSİM ANIL,Geçtiğimiz haftalarda birinci olan Serenay Kimi Seçecek ? Serenay Berna 'nın ismini verdi .Berna Elendi mi ? Kim Elendi ? Merve Oflaz mı Berna mı Almeda mı ?31 Mart 2015 Sms Sıralama Sonuçları Birazdan açıklanacak Canlı Takip Ediyoruz.SMS SONUÇLARI AÇIKLANDI ? SMS SIRALAMASI ŞÖYLE ;  Reklamlar Arkadaşlar www.acunn.com ile aynı ayda açıklanacaktır. Canlı takip Ediyoruz (Canlı TV8 İzle)


31 Mart 2015 Survivor All Star SMS Sıralama Sonuçları Kaçıncı Oldu ?

9.Almeda 
8. Merve OFLAZ
7. PASCAL 
6. Hakan
5. Berna
4. Merve AYDIN
3. SERENAY
2.DOĞUKAN
1.Anıl SMS Sonuçlarına Göre Ünlüler Takımında Sms Birincisi 


ELENEN İSİM ALMEDA OLDU

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]