Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

www.acunn.com Survivor All Star 24 mart 2015 Gönüllüler Sms Sonuçlari

www.acunn.com Survivor All Star 24 mart 2015 Gönüllüler Sms Sonuçlari,survivor sms sonuçları 24 mart 2015 kim birinci oldu ,survivor all star 24.03.2015 sms sonuçları kim elendi begüm mü ?

Survivor All Star 'da Eleme Heyecanı 

Survivor All Star'da bu hafta kim elendi? Dokunulmazlığı kaybeden gönüllülerin konseyde belirledikleri isim Begüm oldu. Acun Ilıcalı'nın ilan edeceği haftanın SMS birincisi Begüm'ün karşısına kimi çıkaracak? Survivor All Star SMS sonuçlarının açıklanması ile adadan ayrılacak?

Survivor All Star'da bu akşam heyecan dorukta. Son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için bu akşam eleme gecesi var. Ünlüler takımından daha önce ki haftalarda Ahmet Dursun ve Fulya Keskin, gönlüllüler takımından da Duygu Çetinkaya yarışmadan elenmişti. Survivor All Star ada konseyinde 1 Seda 1 Taner 1 Özlem ve 5 Begüm için oy çıkmıştı. İsmi en fazla yazılan isim olarak Begüm SMS oylamasına çıkacak ilk isim oldu.

 Şimdiden tahminlerde SMS sonuçları na göre adadan ayrılacak ismin Begüm olduğu düşünülüyor. En son yaşanan eleme gecesinde SMS birincisi Turabi olmuştu. Bu hafta  Begüm karşısına SMS birincisinin kimi elenmek üzere çıkaracağı merak ediliyor. Peki Survivor All Star adasına bu hafta kim veda edecek?

Bugünkü ödül oyununu Ünlüler Kazandı. Ödül Oyunu Ne ? Ödül Oyunu Yaprak Sarması ve Yoğurt ..  Yaprak Sarması ve Yoğurt ödülünü 24 Mart 2015 Ünlüler kazandı. 

Birazdan canlı tv8 izle , SMS Oylama Sonuçları Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. SMS Sıralama Sonuçları ise acunn.com web sitesinde canlı ve burada aynı anda açıklanacak..
Canlı olarak takip ediyoruz . ACUN ILICALI Anıl ile konuşıyor.. Acun Ilıcalı Begüm'e söz verdi . Begüm Açıklama Yapıyor . Turabiye yükleniyor.Acun Ilıcalı SMS sonuçlarına göre Birinciyi açıklıyor. Şimdi birinci açıklanıyor Noter Tasdikli Halk Oylaması en çok SMS i alan Gönüller takımından birinci olan ismi açıklıyor.. canlı .Birinci Olan İSİM HİLMİ CEM .Hilmi Cem SMS Sonuçlarına göre Gönüllüler Takımından SMS birincisiSms Sonuçları Açıklandı . ( Canlı tv8 ) Gönüllülerden en çok oy alan isim açıklanıyor .. .Sıralamayı acunn.com AÇIKLANDI

10. BOZOK

9. TANER
8. NADYA
7. SEDA
6. SAHRA
5. HASAN
4. BEGÜM İLK ELENME ADAYI
3. TURABİ - TURABİNİN OYLARI DÜŞMÜŞ
2. ÖZLEM
1. HİLMİCEM

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]