Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

10 Nisan 2015 Show Tv Piramit İzle

10 Nisan 2015 Show Tv Piramit İzle, Show Tv Piramit 10 Nisan 2015 son bölüm izle , Show Tv Piramit yarışması 10.04.2015 full izle 

Piramit / Bu Akşam
SHOW TV'DEN AKSİYONU BOL, EĞLENCESİ BOL BİR YARIŞMA: "PİRAMİT" !

“PİRAMİT” EĞLENCESİ VE HIZI İLE HERKESİ EKRANA BAĞLAYACAK !

Show TV ekranlarında, heyecanlı, eğlenceli üstüne üstlük hem yarışmacıları hem de izleyenleri nefes nefese bırakacak denli hızlı bir yarışma; “Piramit”başlıyor!  Yusuf Çim’in sunumuyla ekranlara gelecek olan “Piramit”’te kıyasıya yarışacak iki takım olacak. Her takımın bir ünlü ve bir yarışmacıdan oluştuğu Piramit’e neşe katacak ve ekranları şenlendirecek olan ünlüleri ise, Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan!


Piramit, ekip üyelerinden birinin önüne gelen sözcüğü veya sözü ekip arkadaşına anlatması esasına dayanıyor. Yarışmada Klasik Piramit, Büyük Piramit ve 2 adet Ödül Üçgeni var.

Piramit, eğlencesi ve hızı ile izleyen herkesi ekranlara bağlayacak, bazen kahkahalara boğup bazen de merakla izletecek, ekranların en heyecanlı ve neşeli yarışması olmaya geliyor!

Dünyanın birçok ülkesinde yıllardır yayınlanan ve büyük bir beğeniyle izlenen “Piramit”, Cuma akşamları saat 23.15'de Show TV’de !

Son Bölüm İzlemek için TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]