Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

5 Nisan 2015 Survivor All Star Ada Konseyi Oylama Sonuçları

5 Nisan 2015 Survivor All Star Ada Konseyi Oylama Sonuçları ,survivor all star 5 Nisan 2015 Gönüllüler konsey oylama sonuçları kim kimi yazı kimin adı çıktı kim elenecek,survivor all star 05.04.2015 Gönüllüler ada konseyinde kimin adı çıktı 

Survivor All Star'da Ada konseyi heyecanı başladı. Dokunulmazlık oyununda büyük bir hezimet yaşayan Gönüllür Ödül oyununun ardından Dokunulmazlık oyununu kaybetti. Survivor All Star 5 Nisan 2015 Elenmesi için bir kişinin ismini yazacak. Ada konseyinden kimin ismi çıkacak? Gönüllüler takımında kimin adı yazıldı.Kişisel dokunulmazlık oyununda Turabi yine oynayamayacak.

Sahra ile Hasan Bireysel Dokunulmazlık oyununu oynuyor. Kazan kim olursa 7 Nisan 2015 SMS oylama sonuçlarına göre adı yazılamayacak. Kazanan Hasan Survivor All Star SMS oylamasına Hasan rahat çıkacak..


Survivor All Star’ın en önemli oyunlardan biri; dokunulmazlık oyunu! Dokunulmazlık sembolünü kazanmak her iki takım için de çok önemli. Ünlüler de gönüllüler de kendi takımlarından bir yarışmacıyı daha kaybetmemek için kıyasıya mücadele edecek. Ardından yapılan konseyde ise en çok kimin ya da kimlerin isminin yazıldığı belli olacak. Geçtiğimiz hafta ünlülerin kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonucunda adaya veda eden isim Almeda oldu. Bu hafta hangi takım oyunu kazanıp dokunulmazlığı alacak? Ünlüler takımı geçtiğimiz hafta bir yarışmacısını daha kaybetmekten ve Anıl’ın devam eden sakatlığından nasıl etkilenecek? Gönüllüler takımı bu hafta nasıl bir performans sergileyecek?

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]