Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

7 Nisan 2015 Star Tv Elimin Lezzeti İzle - Elimin Lezzeti Tarifleri

7 Nisan 2015 Star Tv Elimin Lezzeti İzle - Elimin Lezzeti Tarifleri, Star Tv Elimin Lezzeti 7 nisan 2015 son bölüm izle , Star Tv Elimin Lezzeti 07.04.2015 tarifleri izle

Elimin Lezzeti


Yüzde yüz yerli format olarak hazırlanan ve dünyada pek çok ülkede yayınlanan “Elimin Lezzeti” hafta içi her gün 14.30'da Star'da!
Sunuculuğunu ünlü oyuncu ve sunucu Hande Katipoğlu’nun yapacağı, şef olarak da alanında bir numara olan Türk Aşçı Milli Takım üyesi Esat Özata’nın yer alacağı Elimin Lezzeti yarışmasında her hafta birbirinden iddialı 4 kişi haftanın şampiyonu olmak için yarışacak.

Kurallar çok basit
Elimin Lezzeti’nde dört yarışmacı, her gün uzman aşçı Esat Özata’nın verdiği yemekleri tariflerine uygun yapmaya çalışacak. Tüm yarışmacılar aynı malzemelerle ve ölçülerle aynı yemeği en lezzetli haliyle yapmak için uğraşacak. Ancak Elimin Lezzeti’nde asıl heyecan final dakikalarında yaşanacak.

Her günün sonunda tadım odasında puanlama heyecanı  yaşanacak. Elimin Lezzeti’nde yarışmacılar kendi yemekleri de dahil tüm yemekleri gözleri bağlı olarak tadacak ve puanlayacak. Gözleri bağlı bu tadımlarda yarışmacılar kendi yemeklerine en düşük puanı verebilecekleri gibi en dişli rakiplerine yüksek puanlar verebilir. Bu heyecana şef Esat Özata’nın vereceği puanlar ve yapacağı değerlendirmeler de eklenecek.Beş günün sonunda en yüksek puanı alan haftanın şampiyonu olacak.

 Elimin Lezzeti hafta içi her gün 14.30'da Star'da!

Elimin Lezzeti Son Bölüm İzlemek içi TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]