Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

7 Nisan 2015 Ütopya SMS Sonuçları Ütopya Kim Elendi

7 Nisan 2015 Ütopya SMS Sonuçları Ütopya Kim Elendi ,ütopya 07.04.2015 kim kimi yazdı kim elendi ,7 Nisan 2015 ütopya kim elendi

AYBÜKE ELENDİ


Ütopya SMS sonuçları yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak Ütopya’da 4 eleme yaşanacak. Ütopya 4 kişiden Buket mi elenecek Aybüke mi elenecek Murat mı elenecek. Ütopya programı veda eden isim kim oldu.  Harun Semih Murat toprak kavgası eleme gecesi öncesi geceye damgasını vurdu .Canlı Takip ediyoruz .Canlı tv8 izle
Tv8 ekranlarında yayınlanan Ütopya kim elendi? 7 Nisan salı gecesi Ütopya halkı güne ne gibi zorlukları yaşayacak bir güne gözlerini açacak? Eleme günü Ütopya’da neler yaşanacak? 7 Nisan Ütopya’ya hangi yarışmacı veda edecek?
SMS sonuçları yayınlanacak olan yarışmada yarışan yarışmacılar arasında elenen isin kim olacak? Tarihinde eleme veda edecek isim kim? Ütopya bu akşam gece yarısında ekrana gelecek bölümde Kim elenecek bu hafta ?
OYLAMA NASIL YAPILACAK?
Sizler oylamada yazılacak olan isimleri henüz bilmeden, desteklediğiniz adaya SMS ile oy atacaksınız. Oylama günü geldiğinde ise tahtaya elenmesi için yazılan isimlerden en az SMS oyu alan o an açıklanacak ve yarışmaya veda edecek.
Desteklediğiniz adayın oylamada ismi yazılabilir! Bu yüzden elinizi çabuk tutun ve hemen sevdiğiniz adayın ismini yazarak 1890’a SMS gönderin. Unutmayın! Oylama günü oy atamayacaksınız. Oylama günü attığınız oylar geçersiz sayılacak. Bu yüzden elinizi çabuk tutun ve bugünden itibaren desteklediğiniz adaya oy verin.


Ütopya elemesinde son durum; 
Murat : 8 Oy
Aybüke: 7 oy
Harun: 6 Oy
Buket : 6 Oy
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]