Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bana Baba Dedi Oktay Karakteri Kimdir - Gerçek Adı

Bana Baba Dedi Oktay Karakteri Kimdir - Gerçek Adı,Bana Baba Dedi dizisi Oktay kim gerçek adı ,Bana Baba Dedi Oktay karakterini kim oynuyor gerçek ismi , Zeo Jaweed Kimdir nereli kaç yaşında  ,Zeo Jaweed biyografisi hangi dizilerde oynadı twitter instagram adresi Bana Baba Dedi dizisi oyuncusu Zeo Jaweed dizide hangi rolde oynuyor? Bana Baba Dedi dizisinde Oktay rolünü kim canlandırıyor? Zeo Jaweed Bana Baba Dedi dizisinde oynadığı Oktay karakterinin kısa açıklaması ve resmi.


O Ses Türkiye Yarışması’nda yıldızı parlayan ;  Zeo Jaweed olarak tanıdığımız şarkıcının gerçek adı nedir, Zeo Jaweed kaç yaşında, nereli, hayatı hakkında bilinmeyenleri aktarıyoruz.
Zeo Jaweed, asıl adı Tolga Cavit Güner. 11/12/1989 Kadıköy doğumlu Zeo Jaweed, 2005 yılı itibariyle rap müziğe Zeus ismi ile başlamıştır. 
Zeus ismi ile sayısız bir çok organizasyonda yer alıp bir çok tanındık isim ile çalışmalar yaptı ve aynı zamanda bir çok kişinin albümüne gerek prodüksiyon anlamında gerek ise şarkı vererek desteğini gösterdi. 1′i ortak olmak üzere toplamda 6 albüm kaydetti. 
Yetenek Sizsiniz Türkiyede Final’e kadar gelerek yüksek bir başarıya imza atmıştır. Yarışmaya çıkmadan önce ki Zeus mahlasını yarışmadan sonra Zeo Jaweed olarak değiştirerek çalışmalarına kendi stüdyosu olan Zeo Airlines’ta devam ediyor.

Sosyal Medyada Zeo Jaweed ;
  • Zeo Jaweed İnstagram: http://instagram.com/zeo_jaweed/
  • Zeo Jaweed Facebook: https://tr-tr.facebook.com/officialzeojaweed
  • Zeo Jaweed Twitter: https://twitter.com/zeojaweed

Zeo Jaweed Resimleri Fotoğrafları;

“Bana Baba Dedi”de,  3 Adam; Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yanı sıra Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Yağmur Tanrısevsin, Ayşe Tunaboylu, Burçin Abdullah, İpek Tenolcay, Gözde Mutluer, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan rol alıyor.


CUMA 20.00'DE : BANA BABA DEDİ
EĞLENCE VE KOMEDİ “BANA BABA DEDİ” İLE GELİYOR!

Amerika’da ABC Family’de yayınlanan popüler sitcom “Baby Daddy”  Türkiye’de “Bana Baba Dedi” ismiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Format lisansı Disney’e ait dizi 10 Nisan Cuma saat 20.00’de TV8’de!

“Bana Baba Dedi”de,  3 Adam; Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yanı sıra Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Yağmur Tanrısevsin, Ayşe Tunaboylu, Burçin Abdullah, İpek Tenolcay, Gözde Mutluer, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan rol alıyor.

1.Bölüm
Kaan (Oğuzhan Koç), garsonluk yaparak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan müzik sevdalısı bir gençtir. En yakın arkadaşı Cüneyt (İbrahim Büyükak), babasını, alt katlarındaki daireyi Kaan’a kiralamaya ikna etmiştir. Yediği içtiği ayrı gitmeyen bu iki arkadaşın hayatı, Kaan’ın bir baltaya sap olamamış abisi Bora’nın (Eser Yenenler) eve yerleşmesiyle karışır. Ancak yıllar önce başından talihsiz bir evlilik geçmiş olan Kaan’ın hayatını altüst edecek olan sürpriz, kapının önüne bırakılan bir pusetin içindedir. Hem Cüneyt’in babası Macit’ten (Cezmi Baskın) saklanması, hem de özenle bakılması gereken bu minik bebek, ortaokuldan arkadaşları olan “Duba Didem”in (Yağmur Tanrısevsin) de hayatlarına tekrar girmesine sebep olacaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]