Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çilek Kokusu Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor

Çilek Kokusu Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor , Çilek Kokusu dizisi hangi kanalda yayınlanacak ne zaman başlıyor star tv izle,Çilek Kokusu dizisi star tv izle başlama tarihi ne zaman

Çilek Kokusu Star ekranlarında başlıyor

Yaz sezonu için hazırlanan ve merakla beklenen gençlik dizisi Çilek Kokusu'nun çekimlerine başladı. Kiraz Mevsimi dizisinin yazarı Aslı Zengin'in kaleme aldığı Çilek Kokusu haziran ayında başlayacak.

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yaz sezonu dizileri için de kollar sıvandı. Epeydir konuşulanm Çilek Kokusu da çekimlerine başladı. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan gençlik dizisi Çilek Kokusu'nun başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mine Tugay, Mert Ekin Baymaz, Mahir Günşiray, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimler paylaşacak.

Star TV'nin yaz sezonu için hazırlanan ve merakla beklenen gençlik dizisi Çilek Kokusu'nun çekimlerine başlandı. Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin'in kaleme alacağı, Çilek Kokusu pastanede çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık, genç ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu ediniyor. Dizinin senaryosunu Kiraz Mevsimi dizisi ve Romantik Komedi flim serisini yazan Aslı Zengin kaleme alacak.

ÇİLEK KOKUSU'NA 4 YENİ OYUNCU

Çilek Kokusu dizisine son olarak; Urfalıyam Ezelden dizisinde rol alan Mahir Günşıray , ekranlara veda eden Benzemez Kimse Sana yarışmasının sunucusu Murat Başoğlu ve Hatırla Sevgili ve Gönülçelen dizilerinde rol alan Laçin Ceylan dahil oldu. Bir diğer oyuncu ise; daha önce Not Defteri dizisinde Egemen karakterine hayat veren Ekin Mert Daymaz, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Medcezir dizilerinde de yer alan Mine Tugay dahil oldu.
Bir gençlik dizisi olan Çilek Kokusu'nın başrol oyuncusu ise Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol alan Demet Özdemir olacak. Çilek Kokusu dizisi Haziran ayında Star TV ekranlarda yaz dizisi olarak başlayacak.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]