Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Emel Özkızıltaş Kimdir - İşte Benim Stilim 2. Sezon Birincisi

Emel Özkızıltaş Kimdir - İşte Benim Stilim 2. Sezon Birincisi,Emel Özkızıltaş biyografisi hayatı,Emel Özkızıltaş nereli kaç yaşında ,Emel Özkızıltaş twitter adresi kilosu yaşı,Emel Özkızıltaş instagram adresi

İşte Benim Stilim yarışmasının Zennube’si Emel Özkızıltaş güzelliğiyle herkesi büyülemeye devam ediyor. Yaptığı danslarla gündemden bir türlü düşmeyen Emel Özkızıltaş boyu, yaşı, biyografisi ve kimdir?
Emek Özkızıltaş kimdir? TV8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça rekor kıran güzel oolan Emel Özkızıltaş hayatı ve biyografisi. Emel hayatını sizlere derledik. İşte o hayat. Emel Özkızıltaş kaç yaşında? Bu Tarz Benim 2. sezon tüm hızıyla devam ederken yarışmada en dikkat çeken yarışmacı 28 yaşındaki Emel Özkızıltaş oldu. İşveli ve cilveli halleri ile dikkat çeken Emel Özkızıltaş hosteslik yapıyor. Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacısı Emel Özkızıltaş hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle.
28 yaşında, kabin memuru fakat şu an çalışmıyor. Sade ve şık giyinmeyi seviyor. Annesiyle kıyafet ve alışveriş yüzünden tartıştığı oluyormuş. Anne ve babası ayrıymış ve yıllardır babasını görmemiş. Nerede olduğunu bile bilmiyormuş. Burnundan estetik olmuş. Türkan Şoray taklidi yapabiliyormuş. Ödülü kazanırsa bir kısmıyla yardım yapıp kalan kısmını da annesine verecekmiş.
Emel Özkızıltaş kimdir? Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacısı Emel Özkızıltaş herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Cilveli konuşması ve garip tavırları ile dikkat çeken Emel Özkızıltaş 28 yaşında ve hosteslik yapıyor. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]