Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim 1000 TL Ödül Kim Kazandı 9 Nisan 2015

İşte Benim Stilim 1000 TL Ödül Kim Kazandı 9 Nisan 2015 ?,işte benim stilim günün bin tl kazanan ismi kim oldu,işte benim stilim 09.04.2015 - 1000 tl lik günün ödülünü kim kazandı,günün en şık giyinen kim oldu en ruküş kim oldu

9 NİSAN Perşembe /HAFTA İÇİ 15.30'DA : İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON

İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON, YENİ YARIŞMACILARI VE YENİ KONSEPTLERİ İLE HAFTA İÇİ HER GÜN TV8'DE! Bugün İşte Benim Stilim de yeni sezon başladı . Bugün yapılan konsept 1000 TL lik Ödülü Mihriman Akgül Kazandı ;  Mihriman Akgül  Kimdir ? Annesi Özbek, babası Erzurumlu olan Mihriman birinciliği hedefliyor.

YAYIN TARİHİ : 9 Nisan Pazartesi/Hafta içi her gün
YAYIN SAATİ  : 15.30

“İşte Benim Stilim” de yeni yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek, günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışacak. 

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan birbirinden renkli yarışmacılar, her hafta elenmemek için kıyasıya yarışacak.

Yarışmacılar her hafta kendilerine verilecek ödül ile haftanın konseptine en uygun kıyafetleri bulup almaya çalışırken, ekran karşısındakilere doğru giyinebilmenin tüyolarını vermeye devam edecekler. 

Her hafta en popüler şarkıcıların konuk olacağı “İşte Benim Stilim ”de konuklar şarkılarını seslendirirken, yarışmacılar, podyumda yürüyecekler. 

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le “İşte Benim Stilim” hafta içi her gün TV8’de!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]