Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova Kimdir - Yeni Sezon 3. Sezon

İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova Kimdir (Yeni Sezon 3. Sezon) ,İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova biyografisi,İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova nereli kaç yaşında resimleri ne giyindi ,İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova twitter adresi , İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova instagram adresi hangi dizilerde oynadı,bugün ne giydi


İşte Benim Stilim Yeni Sezon (3. Sezon) Sima Şerafettinova Kimdir?

Sima Şerafettinova kimdir?

17 yaşında olan Sima Şerafetinova ailesinin izniyle yarışmaya katılmış. 'Çakma barbi' lakabı takılan Sima Şerafettinova Azerbaycanlı.Sima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi... 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış.15 yaşında da babasından izinsiz olarak bu kez de güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olan Sima ailenin şımarak kızı olarak görülüyor.

Azerbaycan 'da ünlü olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova 2014 Best Model Of Azerbaycan birincisi olduğunu söyledi. Azerbaycan'da birinci olduktan sonra televizyonda stend-up yaptığını söyleyen Sima , bir programda da jüri olmuş.6 dil bildiğini öne süren Sima Azerice , Türkçe , Rusça ve İngilizce 'yi ana dili gibi konuştuğunu Ukraynaca ve İspanyolca'da çok az konuşabildiğini söyledi. Sima Şerafettinova Türkiye'de özel bir üniversitede bilgisayar mühendisliği eğitimi alıyor.

Sima Şerafettinova Resimleri Fotoğrafları ;Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]