Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir (Yeni Sezon 3. Sezon Yarışmacısı)

İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir (Yeni Sezon 3. Sezon Yarışmacısı) ,İşte Benim Stilim Sinem Umaş biyografisi,İşte Benim Stilim Sinem Umaş twitter instagram adresi ,sinem umaş nereli kaç yaşında resimleri

Tv8 ekranlarında 3. Sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan İşte Benim Stilim ; yeni yarışmacılarıyla yeni sezona merhaba diyecek. 

3 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan büyük finalin ardından başlayacak olan İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacılarından ; Gelinim Olur Musun yarışmasıyla ünlenen Sinem Umaş İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Sinem Umaş, yıllar içinde geçirdiği değişimle jüriyi de şaşırttı ve tarzını da beğendirmeyi başaran Sinem, 3 yıldız almayı başardı.


“Gelinim Olur musun” yarışmasınınçok konuşulan gelini Sinem Umaş, Benim Stilim yarışmsına katıldı. Tarzını da beğendirmeyi başaran Sinem, 3 yıldız almayı başardı. Umaş, yeni sezonda ekranlarda boy gösterecek.
Sinem Umaş, bir döneme damga vuran 'Gelinim Olur Musun' programının en ünlü simalarındandı. Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalar hafızalardan silinmeyen Umaş'ın yıllar sonraki hali ise görenleri şaşırtıyor.
Güzel gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi'nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti. Sinem ise sevdiği kişiyle evlenip Türkiye'de kalmak istediği için bu programa başvurmuştu.

EN ÇOK KONUŞULAN GELİN SİNEM OLDU

Evlenme umuduyla katıldığı yarışma Umaş'ın adeta hayatını değiştirdi. Damat adayı Ata'yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu.
Yarışmanın ardından izleyicinin ilgisi bir süre devam etse de gelin Sinem zamanla unutuldu. Umaş, şimdi Tuzlaspor'un orta saha oyuncusu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan ikili, sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor.

Sinem Umaş Resimleri Fotoğrafları;
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]