Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Reyting Sonuçları Açıklandı 4 Nisan 2015 Dizi Reytingleri

Reyting Sonuçları Açıklandı 4 Nisan 2015 Dizi Reytingleri,reyting sonuçları açıklandı mı 04 nisan 2015,dizi reyting sonuçları 04.04.2015,hangi dizi reyting birincisi oldu ,4 nisan 2015 dünkü reyting sonuçları en çok izlenen dizi ,kiraz mevsimi sungurlar kertenkele güllerin savaşı reyting sonuçları survivor all star kaçıncı oldu

Reyting Sonuçları Açıklandı (Ayrıntılı Canlı Son Dakika )


Cumartesi Dizilerine geçmeden önce milli maçın hemen ardından TOTAL de ve AB reytinglerine göre en çok izlenen tv programı Survivor All Star oldu. 

Gelelim en çok izlenen dizilere ; Kiraz Mevsimi TOTAL de en çok izlenen dizi olurken; reyting sıralamasına göre  2. sırada tamamladı , AB reytinglerinde ise Güllerin Savaşı reytinglerinin ardından en çok izlenen dizi olmayı başardı ve AB reytinglerine göre ; 5. sırada tamamladı

Güllerin Savaşı Reytingleri ise ; Sungurlar dizisi reytinglerinin ardından en çok izlenen 3. dizi olurken ; TOTAL de 4. , AB reytinglerine göre en çok izlenen dizi olarak günü 2. sırada tamamladı.

STV ekranlarında yayınlanan Sungurlar Reytingleri TOTAL de  3. , AB reytinglerine göre ; 26. sırada tamamladı.

Kertenkele Reytingleri ise ; TOTAL de 5. sırada , AB reytinglerine göre Güllerin Savaşı reytinglerinin ardından günü en çok izlenen dizisi olurken günü 8. sırada tamamladı.

4 Nisan 2015 Cumartesi Ayrıntılı reyting Sonuçları için TIKLAYIN 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]