Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Reyting Sonuçları Açıklandı 1 Nisan 2015 Poyraz Karayel mi Güzel Köylü mü Birinci ?

Reyting Sonuçları Açıklandı 1 Nisan 2015 Poyraz Karayel mi Güzel Köylü mü Birinci ? reyting sonuçları 01.04.2015 açıklandı mı, 1 nisan en çok izlenen dizi hangi dizi birinci oldu ,diriliş ertuğrul reytingleri nasıl kaçıncı oldu poyraz karayel güzel köylü reytingleri kaçıncı oldu

Reyting Sonuçları Açıklandı (Ayrıntılı Canlı Son Dakika )

Dünkü reyting sonuçları açıklandı.(1 Nisan 2015). Star Tv ekranlarında yayınlanan Güzel Köylü zirveyi Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel'e kaptırdı ? Peki Güzel Köylü reytingleri nasıl ? Dizi TOTAL de 6.48 lik izlenme reytingi ile reyting sıralamasına göre 2. sırada AB reytinglerine göre ; 4.24 izlenme reytingi ile 4. sırada tamamladı.
Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel Reytingleri nasıl kaçıncı oldu ? Poyraz Karayel yükselişe geçerek Güzel Köylü dizisini geçere reyting birincisi olmayı başardı ve günün en çok izlenen dizisi oldu . TOTAL de 6.55 , AB reytinglerinde ise ; 8.58 reytingle en çok izlenen 2. dizi olmayı başardı.


TRT 1 ekranlarında yayınlanan iddaalı dizi Diriliş Ertuğrul TOTAL de en çok izlenen 3. dizi olurken , AB Reytinglerine göre ise ; en çok izlenen dizi olmayı başardı .

1 Nisan 2015 Reyting Sonuçlarını Detaylı İncelemek için TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]