Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Reyting Sonuçları Açıklandı 2 Nisan 2015 Kurtlar Vadisi Pusu mu Kocamın Ailesi mi

Reyting Sonuçları Açıklandı 2 Nisan 2015 Kurtlar Vadisi Pusu mu Kocamın Ailesi mi Birinci ? reyting sonuçları 02.04.2015 açıklandı mı, 2 nisan en çok izlenen dizi hangi dizi birinci oldu ,kocamın ailesi reytingleri nasıl kaçıncı oldu asla vazgeçmem reytingleri nasıl kaçıncı oldu,maral reytingleri nasıl kaçıncı oldu

Reyting Sonuçları Açıklandı (Ayrıntılı Canlı Son Dakika )

Dünkü reyting sonuçları açıklandı.(2 Nisan 2015). Star Tv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu yine zirvede ? Peki Kurtlar Vadisi Pusu reytingleri nasıl ? Dizi TOTAL de 8.51 lik izlenme reytingi ile reyting sıralamasına göre 1. sırada AB reytinglerine göre ; 6.40 izlenme reytingi ile 2. sırada tamamladı.
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi Reytingleri nasıl kaçıncı oldu ? 
Kocamın Ailesi  yükselişe geçerek AB reytinglerinde Kurtlar Vadisi Pusu dizisini geçere reyting birincisi olmayı başardı ve günün en çok izlenen 2. dizisi oldu . TOTAL de 6.16 , AB reytinglerinde ise ; 6.42 reytingle en çok izlenen 1. dizi olmayı başardı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Maral Dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ? Maral Dizisi ; TOTAL da 16. sırada yer alırken ; AB reytinglerinde ise 8. sırada tamamladı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Asla Vazgeçmem reytingleri nasıl kaçıncı oldu TOTAL de 6. sırada , AB reytinglerinde ise 15. sırada tamamladı.

2 Nisan 2015 Reyting Sonuçlarını Detaylı İncelemek için TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]