Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Reyting Sonuçları Açıklandı 3 Nisan 2015 Dizi Reytingleri

Reyting Sonuçları Açıklandı 3 Nisan 2015 Dizi Reytingleri ? reyting sonuçları 03.04.2015 açıklandı mı, 3 nisan en çok izlenen dizi hangi dizi birinci oldu ,milat reytingleri nasıl milat kaçıncı oldu, karagül arka sokaklar kara ekmek medcezir beyaz show güldür güldür işte benim stilim final reytingleri kaçıncı oldu

Reyting Sonuçları Açıklandı 3 Nisan 2015 DETAYLI;

Dünkü reyting sonuçları açıklandı.(3 Nisan 2015). Reyting Sonuçlarına göre Cuma'nın en çok izlenen dizisi TOTAL ve AB de en çok izlenen dizi Karagül oldu . Karagül Reytingleri TOTAL de 9.79 ,AB de 6.56 izlenme reytingi ile zirvede 

Arka Sokaklar ise TOTAL de en çok izlenen 2. dizi olurken AB de istenilen reytingleri alamazken 10. sırada tamamladı.

Medcezir TOTAL de düşüşe geçerek TOTAL de 7. sırada , AB reytinglerine göre ise ;  9. sırada tamamladı.

Atv ekranlarında yayınlanan Kara Ekmek ise ; TOTALde 7. sırada , AB reytinglerine göre ise ; 9. sırada tamamlayarak gerçekten reyting kaybettiğini görüyoruz.

TRT 1 ekranlarında yeni Başlayan ve en çok merak edilen dizi Mİlat Reytingleri Nasıl kaçıncı oldu , Milat Reytingleri TOTAL de 19. olurken izlenme oranı ; 2.64 , AB reytinglerine göre ise 3.99 izlenme reytingi ile 5. sırada tamamladı ..

ATV ekranlarında yayınlanan Kara Ekmek reytingleri nasıl kaçıncı oldu ,Kara Ekmek TOTAL de ve AB de 4. sırada tamamlarken en çok izlenen 3. dizi olmayı başardı .Karak Ekmek reytinglerde yükselişe geçen diziler arasında..

3 Nisan 2015 Cuma Reyting Sonuçlarını Detaylı İncelemek için TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]