Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Survivor All Star 7 Nisan 2015 Ada Konseyi Turabi Hakan Kavgası İzle

Survivor All Star 7 Nisan 2015 Ada Konseyi Turabi Hakan Kavgası İzle,survivor all star turabi hakan kavgası izle 7 nisan 2015

7 NİSAN SALI - 20.00'DE: SURVİVOR ALL STAR (YENİ BÖLÜM)
SURVIVOR ALL STAR’DA BİR YARIŞMACI DAHA ELENİYOR! Hangi Yarışmacı En Çok Oyu Alacak? Adaya Veda Eden İsim Kim Olacak? Kim Elendi Sahra mı elendi Kim Birinci oldu en çok oyu Kim aldı ? Canlı Yayın Başladı tv8 izle ..

Acunn.com ile aynı anda sitemizden yayınlanacak ..Turabi açıklamalarda bulunuyor .. Hakan Turabi arasındaki kavgayı yorumluyor.. Hakan konuşuyor.. Survivorda rakibinizi sahada yenmeye çalışın dedi Acun ILICALI.. Halk oylaması sonuçlarına göre Survivor All Star Gönüllüler Takımından Hasan Birinci oldu .SMS SONUÇLARINA GÖRE BİRİNCİ OLAN HASAN 
Survivor All Star’da yine zorlu bir akşam yarışmacıları bekliyor. Geçtiğimiz hafta ünlüler takımından Almeda ve Merve Oflaz konseyde en çok adı yazılan isimler oldu. Eleme gecesinde Berna’nın da ismi söylendi ve üç yarışmacı arasından Almeda SMS oylamasında en düşük puanı alarak adaya veda etmek zorunda kaldı. Hem kendisi hem de takım arkadaşları elemenin ardından büyük üzüntü yaşadı. Bu hafta halk oylaması sonucu en çok oyu alan isim kim olacak? Gecenin sonunda adaya kim veda edecek?

ACUNN.COM SMS SONUÇLARI 7 NİSAN 2015

Survivor All Star yarışmasının 27.bölümü 7 Nisan 2015 salı akşamı Tv8 ekranlarında olacak. Adada 7.hafta sonunda elenecek yarışmacı bu akşam (7 Nisan 2015 Salı) belli olacak. Gönüllüler takımının 5 Nisan 2015 akşamı çıktığı Sms Sonuçları (Halk Oylaması Sonuçları) bu akşam 7 Nisan 2015 Salı akşamı tv8 ekranlarında açıklanacak. Bildiğiniz gibi TV8 Ekranlarında yayınlanan Survivor All Star sms birincisi açıklanacak. Sms sıralama sonuçları yani gönüllüler takımının sms sıralaması ise www.acunn.com sitesinde açıklanacak. 7 Nisan sms sıralama sonuçları aynı anda sitemizde olacak... İşte 7 Nisan gönüllüler sms sıralaması Burada sizlerle olacak... gönüllülerden kim birinci oldu? 7 Nisan Survivor gönüllülerden fazla oyu kim aldı ?

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]