Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Survivor All Star Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı 5 Nisan 2015

Survivor All Star Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı 5 Nisan 2015 ünlüler mi gönüllüler mi ,survivor all star 5 Nisan 2015 dokunulmazlık oyununu kim kazandı ,survivor all star 05.04.2015dokunulmazlık kimin hangi takımdan elenecek hangi takım kazandı

Survivor All Star 'da dokunulmazlık oyunu heyecanı . Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir yarışmacı adaya veda edecek .Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak Ünlüler mi Gönüllüler mi ? Dokunulmazlık oyunu başladı Canlıtv8 izle canlı takip ediyoruz. Acun Ilıcalı Turabi Hakan kavgası nı yorumluyor. Acun Ilıcalı anlayışla karşılamayacağını söylüyor. Turabi'nin Hakan'a attığı tekme , Turabi elendi mi ? Turabi bu hafta hiç bir oyunda oynamayacak. Hiç bir oyunda yer almayacak .


Dokunulmazlık oyununu ÜNLÜLER Kazandı
Dokunulmazlık Oyununun ardından yapılacak Ada Konseyinde kim kimi yazacak hangi takımdan kim elenecek .
Survivor All Star’ın en önemli oyunlardan biri; dokunulmazlık oyunu! Dokunulmazlık sembolünü kazanmak her iki takım için de çok önemli. Ünlüler de gönüllüler de kendi takımlarından bir yarışmacıyı daha kaybetmemek için kıyasıya mücadele edecek. 

Ardından yapılan konseyde ise en çok kimin ya da kimlerin isminin yazıldığı belli olacak. Geçtiğimiz hafta ünlülerin kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonucunda adaya veda eden isim Almeda oldu. Bu hafta hangi takım oyunu kazanıp dokunulmazlığı alacak? Ünlüler takımı geçtiğimiz hafta bir yarışmacısını daha kaybetmekten ve Anıl’ın devam eden sakatlığından nasıl etkilenecek? Gönüllüler takımı bu hafta nasıl bir performans sergileyecek?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]