Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Turabi Hakan Kavga İzle 5 Nisan 2015 - Bayrak Kavgası

Turabi Hakan Kavga İzle 5 Nisan 2015 - Bayrak Kavgası,survivor all star 5 nisan turabi hakan bayrak kavgasını izle ,survivor all star 05.04.2015 hakan turabi kavga neden kavga ettiler turabi elendi mi diskalifiye oldu mu 

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da bu akşam Turabi Hakan Kavgası damgasını vuracak. Survivor All Star 5 Nisan 2015 sembol oyununda Turabi ile Hakan'ı karşı karşıya getiren olay ikisininde aynı bayrağı tutması ve Turabi'nin Hakan'a tekme atması ortalığı kızıştırdı.Turabi Hakan kafa kafaya kadar temas ettiler . Turabi'yi sert bir şekilde uyaran Acun Ilıcalı bu sefer Turabi'yi diskalifiye edecek mi , Turabi Elendi mi merak konusu .. Turabi Diskalifiye oldu . Sembol oyununda Turabi Elendi.


Survivor All Star 'da dokunulmazlık oyunu heyecanı . Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir yarışmacı adaya veda edecek .Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak Ünlüler mi Gönüllüler mi ? Dokunulmazlık oyunu başladı Canlıtv8 izle canlı takip ediyoruz. Acun Ilıcalı Turabi Hakan kavgası nı yorumluyor. Acun Ilıcalı anlayışla karşılamayacağını söylüyor. Turabi'nin Hakan'a attığı tekme , Turabi elendi mi ? Turabi bu hafta hiç bir oyunda oynamayacak. Hiç bir oyunda yer almayacak .


Oyunu Gönüllüler mi Ünlüler mi Kazanacak? Dokunulmazlığı Hangi Takım Alacak?


Survivor All Star’ın en önemli oyunlardan biri; dokunulmazlık oyunu! Dokunulmazlık sembolünü kazanmak her iki takım için de çok önemli. Ünlüler de gönüllüler de kendi takımlarından bir yarışmacıyı daha kaybetmemek için kıyasıya mücadele edecek. Ardından yapılan konseyde ise en çok kimin ya da kimlerin isminin yazıldığı belli olacak. Geçtiğimiz hafta ünlülerin kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonucunda adaya veda eden isim Almeda oldu. Bu hafta hangi takım oyunu kazanıp dokunulmazlığı alacak? Ünlüler takımı geçtiğimiz hafta bir yarışmacısını daha kaybetmekten ve Anıl’ın devam eden sakatlığından nasıl etkilenecek? Gönüllüler takımı bu hafta nasıl bir performans sergileyecek.


Turabi Hakan Kavga İzle 5 Nisan 2015 - Bayrak... paylaşan: dizirehberiorg
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]