Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ütopya Kim Kimi Yazdı 31 Mart 2015 - Kim Elendi Bahadır mı Ece Mi

Ütopya Kim Kimi Yazdı - Kim Elendi (31 Mart 2015) Bahadır mı Ece Mi,Ütopya 31 mart 2015 Oylama Sonuçları - Kim Elendi Kimi Yazdı , Ütopya Kim Elendi 31.03.2015,ütopya 31 mart 2015 kim elendi,ütopya sms oylama sonuçları kim elendi 31.03.2015,ütopya kim elendi 31 mart,ütopya sms oylama sonuçları elenen isim bahadır mı ece mi elendi ?TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya’da dün akşam yapılan oylama sonucunda yarışmaya veda edecek aday belirlendi. 
Ütopya'ya gelen iki yeni yarışmacı Bahadır ve Ece'den biri dün arkadaşlarının yapmış olduğu oylama sonucu Ütopya hayallerine veda etti.Bahadır aldığı 6 oy ile Ütopya'ya devam ederken Ece almış olduğu 4 oy ile yarışmaya veda etti. 

Ütopya'da eleme heyecanın ardından Bahadır'ın yaptığı zafer konuşması ise geceye damga vurdu.
Ütopya'da eleme zamanı! Arkadaşlarının yazdıkları isimler doğrultusunda hangi isim yarışmaya veda edecek? Ütopya'da biraz önce kapıya bırakılan mektupla bu akşam kendi aralarında yapacakları oylama bu akşam 31 Mart 2015 Salı günü yapılacak

Bugün Survivor All Star 'ın ardından ekranalra gelecek olan Ütopya'da eleme gecesi . Ütopya 31 Mart 2015 Kim Elenecek ? Yarışmaya kim veda edecek ?

Ütopya yeni bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında.

ÜTOPYA’DA BU HAFTA


TV8’in popüler yarışmalarından ve izleyicilerin soluksuz takip ettiği yarışma programı olan ütopya’da gerilim ve heyecan her geçen gün dahada artıyor.Ütopya son bölüm de neler yaşandı hepsi ve daha fazlası burada.
Ütopya’da havuz başında kendilerine düşen payı isteyen Serkan’a Semih tepki gösterdi.
Tuncay ve Serkan kafe grubu için havuz başına bir yer yapmak istedi. Fakat Semih ve grubu oraya yer yapmak istiyorsanız hangardaki yerinizi küçültün deyince gruplar arasında tartışma bir anda alevlendi.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]