Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yemekteyiz 3 Nisan 2015 Haftanın Finali İzle - Kim Birinci Oldu

Yemekteyiz 3 Nisan 2015 Haftanın Finali İzle - Kim Birinci Oldu,3 Nisan 2015 yemekteyiz kim kazandı,yemekteyiz 03.04.2015 haftanın birincisi kazananı kim oldu 


Yemekteyiz Haftanın finali ile Kanal D’de izle. 3 Nisan Cuma Yemekteyiz bu haftaki 1. yatışmacısı kim olacak. 

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 6. Hafta kazananı Ahmet Açıkcan oldu ve 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldu!


Yarışmacılarımız, "Yemekteyiz" yarışmasının 30. Bölümü'nde Sevinç Elçi'nin sofrasına konuk oldular! Rekabetin en alevlisi"Yemekteyiz" farklı  tatlardaki yenilikleri ile hafta içi hergün saat 11.00’de Kanal D’de!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren , yarışmacıları ile olay yaratan “YEMEKTEYİZ” hiç olmadığı kadar eğlenceli, hiç olmadığı çok çekişmeli. Yenilenen içeriği ve ilginç yarışmacıları ile “YEMEKTEYİZ” şaşırtmaya, eğlendirmeye devam ediyor.Hafta içi hergün ekrana gelecek olan yarışmada, Beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek.Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.

Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

KANAL D Son Bölüm İzlemek İçin TIKLAYIN

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]