Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları Dizisi - Güneşin Kızları Konusu - Güneşin Kızları Oyuncuları

Güneşin Kızları Dizisi - Güneşin Kızları Konusu - Güneşin Kızları Oyuncuları ,Güneşin Kızları dizisi hangi kanalda ,Güneşin Kızları ne zaman hangi gün yayınlanıyor,Güneşin Kızları reyting sonuçları nasıl kaçıncı oldu,Güneşin Kızları dizisi karakterleri kim kimi canlandırıyor


Kanal D'de yeni gençlik dizisi başlıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Güneşin Kızları, Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.


Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda da Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı yeni dizisi 'Güneşin Kızları', Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

DİZİNİN KONUSU

Çekimleri önceki gün İzmir’de başlayan ve İstanbul’da devam edecek olan 'Güneşin Kızları' dizisi, tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak olan edebiyat öğretmeni Güneş’in yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbul’a taşınmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, usta ve genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren “Güneşin Kızları”, şimdiden büyük merak uyandırdı.
Dizinin genel konusu da şöyle: Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen  umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu iş adamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul  ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesi'nin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]