Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Emrah'ın Dizisi Başlamadan Bitti Unutamadım Dizisi Neden Bitti ?

Emrah'ın Dizisi Başlamadan Bitti Unutamadım Dizisi Neden Bitti,emrahın yeni dizi neden bitti neden başlamadan bitti,Emrah'ın Dizisi unutamam dizisi neden yayınlanmadı

6 yıl sonra ekranlara dönmeye hazırlanan şarkıcı Emrah’ın “Unutamadım” isimli dizisi rafa kalktı. Gold Yapım yaptığı açıklamada “İş prensibimiz Emrah’la ters düştü. Bu şekilde devam etmemiz mümkün değil” dedi. Yapımcı Faruk Turgut’un Emrah’ın bitmek bilmeyen istekleri yüzünden diziyi çekmeme kararı aldığı öne sürüldü.

Şarkıcı Emrah’ın başrolünde oynayacağı “Unutamadım” isimli dizi başlamadan bitti. Dizinin hazırlık süreci için şimdiye kadar 300 bin TL harcadığı öğrenilen yapımcı Gold Yapım, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Star Tv’de Haziran ayında yayına girmesi planlanan ‘Unutamadım’ dizisi başrol oyuncularından Emrah Erdoğan ile Gold Film’in senelerdir ödün vermediği iş prensipleriyle ilgili ters düşmesinden kaynaklı yollarını ayırmıştır. Projeye bu şekilde devam etmemiz mümkün değildir. Kısa sürede büyük emekler harcayan ekibimiz ve diğer oyuncularımıza teşekkür eder, saygılarınıza arz ederiz.” Yapımcı Faruk Turgut’un Emrah’ın senaryoya müdahalesi ve bitmek bilmeyen istekleri yüzünden diziyi çekmeme kararı aldığı öne sürüldü. Star TV ile anlaşması olan Emrah ise başka bir yapımcıyla yoluna devam edip, diziyi çekecek. 

kaynak makaron
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]