Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşk Zamanı 3. Bölüm 16 Temmuz 2015 Atv Ekranlarında

Aşk Zamanı 3. Bölüm 16 Temmuz 2015 Atv Ekranlarında,Aşk Zamanı 3. Bölüm izle 16 temmuz 2015,Aşk Zamanı 3. Bölüm 16 temmuz 2015 son bölüm izle yeni bölüm de neler olacak

Aşk Zamanı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Atv ekranlarında ikinci bölümüyle ekrana gelen "Aşk Zamanı" dizisi sosyal medyaya damga vurdu. Merakla beklenen Aşk Zamanı 3. yeni bölüm fragmanıa yayınlandı. Peki Aşk Zamanı yeni bölümünde neler olacak?


Aşk Zamanı, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Kabadayılık’tan emekli bir “baba” ve kızlarının komik, aşk dolu hikâyesi “Aşk Zamanı” merakla beklenen 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Zamanı yeni  bölümüyle (16 Temmuz Perşembe) 21.15’te atv’de.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin son bölüm etiketi #şimdiaşkzamanı, kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. #şimdiaşkzamanı etiketi, üst sıralara yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, uzun süre kalmayı başardı.

Bir kabadayının emekli olmaya karar verip kızlarıyla bir Ege kasabasına yerleşmesini konu edinen dizi, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle fark yaratıyor.
Aşk Zamanı son böllümünde; Orhan, her ne kadar kızlarını bu ufak kasabada daha kolay zapt edebileceğini düşünse de hayat kızlarının önüne yeni aşklar çıkarmaktadır. Sema, babasının düşmanı Yahya'nın adamı olduğunu bilmeden Fikret'le görüşmektedir. Eda, babasına bir kere daha yakalanma pahasına Doktor Levent ile görüşmekten vazgeçmez. Ok yaydan çıkmıştır bir kere... Üstelik Orhan'ın kötü şöhreti, burada da peşini bırakmamaktadır. Karıştığı bir olay yüzünden, ezeli düşmanı Emniyet Amiri Tekin tarafından hapse atılır. Bu durum başta büyük kızı Sema olmak üzere kızlarında hayal kırıklığı yaratır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]