Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Yolculuğu: Yunus Emre Dizisi Neden Bitti - Yunus Emre Devam Edecek mi ?

Aşkın Yolculuğu: Yunus Emre Dizisi Neden Bitti - Yunus Emre Devam Edecek mi ? Yunus Emre dizisi yeni bölümleri ne zaman devam edecek ,Aşkın Yolculuğu: Yunus Emre final mi yaptı 

Aşkın Yolculuğu: Yunus Emre dizisi bitti mi TRT final mi oldu ne zaman

Yaz sezonunun gelmesiyle Aşkın Yolculuğu: Yunus Emre dizisi bitti mi final mi oldu izle son bölüm işte detaylar TRT Aşkın Yolculuğu Yunus Emre dizisi neden yok?

Aşkın Yolculuğu Yunus Emre dizisi final mi yaptı; 2.sezon olmayacak mı yayından mı kaldırıldı merak ediliyor. TRT’nin en beğenilen dizilerinden Aşkın Yolculuğu Yunus Emre kaldırıldı mı bitti mi? 

 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre dizisi final mi yaptı; 2.sezon olmayacak mı yayından mı kaldırıldı merak ediliyor. TRT’nin en beğenilen dizilerinden Aşkın Yolculuğu Yunus Emre kaldırıldı mı bitti mi? TRT ekranlarında yayınlanmakta olan ve kemik bir izleyici kitlesine sahip olduğu bilinen Aşkın Yolculuğu Yunus Emre isimli dizi yayından mı kaldırıldı?

11 ayın sultanı Ramazan ayı süresince her gün izleyicinin karşısına çıkan dizi; Ramazan ayının bitmesi ile yayından kaldırıldı. İzleyicisi ise TRT’ye söylenenlere göre tepki gösterdi. Reytingleri düşük olduğu söylenen dizinin sıkı takipçileri dizinin yayınlanma saatinin yanlış olduğu yönünde sosyal medyada çok sayıda yorum yaptı. 16 Temmuz Perşembe günü yayınlanan 21 ve 22.bölümün tekrarı internet üzerinden defalarca seyredildi.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

4 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]