Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çilek Kokusu 5. Yeni Bölüm de Neler Olacak İzle (22 Temmuz 2015)

Çilek Kokusu 5. Yeni Bölüm de Neler Olacak İzle (22 Temmuz 2015),Çilek Kokusu 5. bölüm özeti ,Çilek Kokusu 5. bölümde neler olacak izle,Çilek Kokusu 5. bölüm 22 temmuz 2015 izle


Çilek Kokusu 5. yeni bölüm 2. fragmanı şok sahne - İzle

Star'da bu akşam ekrana gelecek olan Çilek Kokusu dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çilek Kokusu 5. bölüm 2. fragmanı ile izleyiciyi şoke eden bir sahne ile gündeme bomba gibi düştü. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çilek Kokusu 5. yeni bölümde yayınlanan 2. fragmanında Aslı şokta! Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanıyla yine izleyicilerini ekran başına kilitleyeceğinin sinyalini verdi. Sevilen gençlik dizisi Çilek Kokusu 5. bölümünde aynı evde yaşamaya başlayacak olan Aslı ve Burak arasında yaşanacaklar haberimizde!
İleride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan zengin bir gencin hikayesini anlatan, Demet Özdemir, Yusuf Çim Ekin Mert Daymaz'ın başrollerini paylaştığı Çilek Kokusu 5. bölümü 22 Temmuz Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarına gelecek.

Dizinin bu bölümünde yeni bir eve yerleşme şoku yaşayan Aslı, bir de o evde Burak ile yaşayacağını öğrenince, büyük şaşkınlık yaşayacak. İkili ilk önce aynı evde yaşadıklarını inkar etse de Çilek Kokusu 5. bölümünün ilerleyen dakikalarında aynı çatı altında yaşayacaklarını kabullenecek ancak atışmaları devam edecek.

Burak ve Aslı artık aynı evde yaşamaktadır. Ama bunu ikisi de farkında değildir. Yine tatlı tesadüfler sonucu ev dışında birbirleriyle tekrar karşılaşan Aslı ve Burak artık yavaş yavaş kaderden kaçamayacaklarını anlamaya başlarlar. Bu arada Aslı ve abisi Volkan’ı tekrar bir araya getirmek isteyen Eda kendince bir plan hazırlar. Ama bu plan hiç ummadığı şekilde gelişir ve başka olayların gelişmesine neden olur. Burak ve Aslı yine kendilerini bir maceranın içinde bulurlar.

ÇİLEK KOKUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Çilek Kokusu  son bölümünde, Aslı ve Burak’ı kötü bir sürpriz bekliyordu. Aslı, sevgili  numarası yapacağı kişinin Volkan olduğunu görünce neye uğradığını şaşırır. Hayallerinin aşkı karşısındadır ve parti için onu beklemektedir.  Aynı şekilde Volkan da Aslı’yı gördüğü için şaşkındır. Hep birlikte partiye giderler.

Partide Burak ve Aslı’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Barda kavga ettikleri Murat da partidedir ve onları görmüştür. Tekrar kavga çıkmasından çekinen Burak , Aslı’yı da alarak partiyi hemen ayrılır. Ama bu sefer onları daha büyük bir sürpriz beklemektedir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]