Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kapışma Yeni Bölümüyle Show Tv Ekranlarında (14 Temmuz 2015)

Kapışma Yeni Bölümüyle Show Tv Ekranlarında (14 Temmuz 2015),show tv Kapışma 14 temmuz 2015 izle,Kapışma 14 temmuz show tv


Kapışma'da eğlence yine dorukta!
Sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı, pop müziğin iki güçlü sesi; Bengü ve Mustafa Ceceli’nin de, takım kaptanı koltuğunda oturduğu yaz sezonunun en dinamik ve eğlenceli yapımı “Kapışma” Show TV’de izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

“Kapışma”’da, her hafta 18 yarışmacı, hem finale kalmak, hem takım kaptanlarıyla düet yapabilmek, hem de 20 bin liralık ödülün sahibi olabilmek için kıyasıya kapışacak. Bunun için yapmaları gereken tek şey ise, iki tur boyunca ayakta kalarak gecenin en iyi sesi olmayı başarabilmek. Kaybedenler ise bugüne kadar hiçbir televizyon programında görülmemiş oyunlar ve eleme yöntemleriyle, ömür boyu unutamayacakları birer anı ile geceye veda edecekler.

Her şey bu kadarla da bitmiyor! 18 isim seslerini kapıştırırken, kaptanlar da kendi takımını birinci yapabilmek için kapışacak ve gecenin sonunda elenen takımın kaptanı da, yarışmacısıyla birlikte bu oyunlardan nasibini alacak...

Her hafta birincisine 20 bin lira kazandıran, takım kaptanlarını da yarıştıran tek yarışma"Kapışma" yaz sezonunun en dinamik ve en eğlenceli yapımlarından biri olacak.

“Kapışma”, bu akşam saat 21.00’de Show TV’de!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]