Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk 6. Bölüm de Neler Olacak (Son Fragmanı İzle) 24 Temmuz 2015

Kiralık Aşk 6. Bölüm de Neler Olacak (Son Fragmanı İzle) 24 Temmuz 2015,Kiralık Aşk 6. Bölüm fragmanı izle ,Kiralık Aşk 6. Bölüm özeti ,Kiralık Aşk 6. Bölüm izle canlı star tv izle

Kiralık Aşk 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayımlandı - İzle | Defne’den Ömer’e doğum günü sürprizi

Star Tv'de her cuma akşamı ekrana gelen ve yayınlandığı ilk günden beri günün birincisi olarak üst sıralarda yer alan “Kiralık Aşk” dizisi nefes kesen yeni bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanla beklenen Kiralık Aşk dizisi bu hafta 6. bölümü ile 2 fragman birden yayına girdi. Kiralık Aşk yeni bölümünde Defne’nin Ömer’e hazırladığı doğum günü sürprizi ise herkesi şaşırtacak.


Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen  Kiralık Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İki fragman birden yayına giren Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta.

Dizinin bu haftaki bölümü için çıkan fragmanlara bakılırsa yeni bölümde Ömer ile Defne arasında olumlu gelişmeler olacak. Ömer giderek kendini daha fazla Defne’ye kaptıracağa benziyor.

Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…

Kiralık Aşk’ta işler karışıyor da karışıyor.

KİRALIK AŞK 5. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor.

Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder.  her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için  en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer’i basbayağı kıskandığını fark eder.  Hem de ne kıskanmak!

Sinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu romantik geceyi öğrenir ve yıkılır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]