Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kösem Sultan Dizisi Nerede Çekiliyor - Kösem Sultan Çekimleri Nerede Yapılıyor

Kösem Sultan Dizisi Nerede Çekiliyor, Kösem Sultan çekimleri nerede yapılıyor, Kösem Sultan dizisi çekim seti nerede,Muhteşem Yüzyıl - Kösem Sultan dizisi çekimleri nerede yapılıyor Kösem Sultan dizi setine nasıl gidilir çekimler nerede 

Kösem Sultan dizisi nerede çekiliyor?
Kösem Sultan için ünlü adada çekim hazırlığı başladı. Kösem Sultan dizisinin çekileceği tarihi yer belli oldu. Eylülde başlayacak olan Kösem Sulta Sakız adasında çekilecek.


TIMS Yapım’ın Muhteşem Yüzyıl’dan sonraki büyük projesi olan ve Eylül ayında Star TV’de ekrana gelecek olanKösem Sultan dizisi için hazırlıklar sürüyor. Başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Kolçak  Köstendil, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz, Ekin Koç, Berk Cankat gibi ünlü oyuncuların rol alacağı Kösem Sultan dizisinin nerede çekileceği de belli oldu. Dizi genel olarak Muhteşem Yüzyıl için kurulan ve yeni dizi için yenilenen dev sette ve Yunanistan’ın Sakız Adası’nda çekilecek.

Muhteşem Yüzyıl ekibinin şimdi de “Kösem Sultan” için start vermesi, Yunanistan’da ses getirdi. Chios (Sakız) Adası’nda yayınlanan Politish Chios adlı yerel gazetede, dizinin ilk bölümlerinin 16 ve 17. yüzyıldan kalma tarihi yapıların bulunduğu bu adada yapılacağı ileri sürüldü.  Chios Kültür ve Turizm Bakanlığı ile belediye başkanlığından alınan bilgiye dayandırılan haberde, Sakız Adası’nda başlanacak çekimlerin daha sonra ülkenin iki farklı bölgesinde devam edeceği bilgisi de yer aldı.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]