Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ne Münasebet 4. Bölümde Neler Olacak (27 Temmuz 2015)

Ne Münasebet 4. Bölümde Neler Olacak (27 Temmuz 2015),Ne Münasebet 4. Bölüm özeti izle,Ne Münasebet 4. Bölüm izle

Ne Münasebet 4. bölümde kahkaha var-İzle

Ne Münasebet dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Show Tv ekranlarının yaza özel dizisi Ne Münasebet'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? 


Ne Münasebet dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Show Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Ne Münasebet'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? Ne Münasebet 3. bölümde neler olmuştu:
Ne Münasebet”in üçüncü bölümünde; Berkant, aradığı fırsatı yakalamış ve Demir’i nezarete attırmıştır. Nil’in çabaları sonucu Berkant şikayetini geri alır. Bu ‘iyiliğini’ fırsata dönüştürmek isteyen Berkant, istemeden Demir’in, Nil’e olan duygularının açığa çıkmasına sebep olur. Öte yandan Hakkı komadan çıkmıştır. Ancak Hakkı’nın komadan çıkması Nil’in işi bırakması demektir. Hakkı ve Muazzez bu duruma kendilerince bir çözüm bulurlar. Demir nezarette tanıştığı delikanlının babasıyla olan sorunlarından etkilenir ve gence yardım sözü verir. Nil ve Demir olayı araştırmaya başladıklarında işin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarlar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]