Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Sibel Can İzdivaç Programı Sunacak Hangi Kanalda ?

Sibel Can İzdivaç Programı Sunacak,Sibel Can İzdivaç Programı hangi kanalda ,Sibel Can İzdivaç Programı başvuru formu,Sibel Can İzdivaç Programı nerede çekiliyor

Türkiye'nin en güçlü sesleri arasında yer alan Sibel Can'ın Esra Erol'un yerini alacağı iddia ediliyor. Başarılı şarkıcı yeni dönemde izdivaç programı sunucusu olarak izleyenlerin karşısına çıkacak.

Herkes tarafından ilgiyle izlenen, bir zamanlar oyunculukta yapan şarkıcı Sibel Can yeni bir iş koluna adım atmak için kolları sıvadı. Başarılı şarkıcı, Esra Erol'un ardından izdivaç programı sunacak.
Uzun yıllardır izdivaç programıyla özdeşleşen Esra Erol, tahtını Sibel Can'a bırakmaya hazırlanıyor. Başarılı sunucu daha önceleri Fox Tv  ile bir anlaşma sağlamıştı. Bu durumun ardından anlaşmayı iptal eden ve daha yüksek fiyata başka bir kanalla anlaşan Esra Erol'un ardından kanal yetkilileri harekete geçti. İzdivaç programı için bir çok kişiyle görüşen kanal, Esra Erol'un yerini doldurmak için bomba bir isimle anlaşma sağladı. İddialara göre yeni izdivaç programı için Sibel Can ile anlaşan Fox Tv, yeni sezonda bomba gibi bir programla izleyicilerini memnun edecek. Sibel Can'ın adını duyan bir çok hayranı ise programı sabırsızlıkla beklemeye başladı. Başarılı şarkıcının iyi bir performans sergilemesi bekleniyor.
Konu ile ilgili Sibel Can'dan bir açıklama gelmese de, bu sezon izdivaç programlarında büyük bir reyting savaşının yaşanacağı herkes tarafından ön görülen bir durum.

SİBEL CAN EVLENDİRECEK

Hafta için her gün seyirciyle buluşan yayından aylık 500 bin TL alan Esra Erol, başka kanaldan yüksek miktarda ücret gelince şirketle yollarını ayırmıştı. Erol’un bu ayrılığından dolayı boşalan yerini ise kanal, Sibel Can’la doldurma hazırlığı içinde. Daha önce aynı ekranda ‘Sesi Çok Güzel’ programının jüri koltuğunda oturan ve bölüm başı 110 bin TL aldığı konuşulan Can, 1 yıllık ücreti peşin alınca gelen bu teklifi kabul etmiş.

700 BİN TL'YE ANLAŞTI

Proje aşamasında olan yayının seyirciyle ne zaman buluşacağı ise henüz netleşmedi. Can’ın evlilik programı için aylık 700 bin TL alacağı konuşuluyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]