Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölümde Neler Olacak İzle (27 Temmuz 2015)

Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölümde Neler Olacak İzle (27 Temmuz 2015),Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm izle ,Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm özeti izle

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölümde beklenmedik sürpriz-İzle

Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yeni bölümünde neler olacak? 


Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Star Tv'nin yaza özel yeni dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın bu hafta ekrana gelecek bölümünde neler olacak? İşte Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölümden fragman ve detaylar..

Tatlı Küçük Yalancılar
 
Kızları ve Toprak’ı bekleyen büyük sürpriz ne?
 
Selin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Toprak’tan, Açelya’nın kaybolduğu geceye dair yeni detaylar öğrenir. Toprak’ın anlattıkları gerçek midir yoksa yalan mı? Selin bu soruya, yüreğinden geçen cevabı verir ve Toprak’a inanmayı seçer. Ancak verdiği karar, kendisini de tehlikeye atmasına sebep olacaktır. 
Toprak’ın aleyhinde ortaya çıkan delil ve kayıplara karışmış olması, Eren’i de harekete geçirir.  A.’nın ördüğü ağ giderek daha ciddi bir boyut kazanmaktadır. Eren, Toprak’ı bulmaya çalışırken,  A’dan aldığı mesajla, öğrenmek istemeyeceği bir sırrın ortağı haline gelir. Kendisini sevimsiz bir ikilemin içinde bulur. Şimdi sadece Aslı’yla ilişkisi değil, okuldaki görevi de tehlikededir. Birilerini korumak ve işlerin daha kötü bir hal almasını engellemek için,  kendini zor duruma düşürmek ve yine Aslı’yı üzmek zorundadır. 
Selin, her yerde aranan Toprak’ı, ailesine ait yazlık evde saklarken, paylaştıkları sır ikisini birbirine yakınlaştırır. Selin, Toprak’ın masumiyetini ispatlamak istemektedir ve bu konuda tek başına hareket etmek zorundadır. Toprak’ın o geceyle ilgili hatırladığı bir ayrıntı, belki kurtuluşunu da getirecektir. Selin, o ayrıntıda bulduğu umudun peşine düşer ve bir ipucuna ulaşır. 
Açelya’nın portresinin parçalanması okulda büyük yankı bulur. Bunu kimin yaptığı soru işaretidir ve cevap, kimsenin ummadığı birinde saklıdır. 
Asuman giderek artan maddi sıkıntılarını Hande’ye belli etmemeye çalışsa da Hande durumun farkındadır. İşten avans alabileceğini ummaktadır. Ancak iş yerinde onu bekleyen kötü sürpriz, planlarını alt üst eder. Aradığı çözüm, başının tatlı belası Barış’tan gelir. 
Hande, Ebru ve Aslı, telefonlarına çıkmayan, bir süredir haber alamadıkları Selin’i merak ederken A’dan gelen mesaj iyice kafalarını karıştırır. Selin’in onlardan ne sakladığını öğrenmek için A’nın yönlendirmesiyle yazlık eve giderler. Orada, sadece Selin’in değil Ebru’nun da sakladığı gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. 
Dört arkadaş, Açelya’nın kaybolduğu geceyle ve gizli sevgilisiyle ilgili sırları aydınlatmak için, Selin’in bulduğu ipucunu takip ederek yeni bir araştırmaya soyunurlar. Gecenin sonunda, hem kızları, hem de Toprak’ı kötü bir sürpriz beklemektedir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]