Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2015 Şampiyonu Yunus Karaca kimdir?

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2015 Şampiyonu Yunus Karaca kimdir,Yetenek Sizsiniz Türkiye yunus karaca nereli kaç yaşında hangi okulda okuyor,Yetenek Sizsiniz Türkiye yunus karaca twitter adresi instagram adresi


Yetenek Sizsiniz final bölümünde birinci olan Yunus Karaca kimdir? Yunus Karaca'nın final performansı nasıldı?


2015 yılı TV8 yetenek sizsini finalinde heyecan dorukta yapılan sms oylama sonuçarına göre finale kalan 2 isimden rakibinden daha çok oy alarak bu senenin şampiyonu Yunus Karaca oldu. Yunus Karaca kimdir? Yunus Karaca'nın muhteşem performansı izleyenleri nasıl büyüledi?

TV 8'de bir yarışma programı daha final yaptı. Yetenek Sizsiniz yarışmasında dün akşam final heyecanı yaşandı. Büyük beğeniyle izlenen programda iki performans SMS oylarıyla finale kaldı. Yarışmanın ikinci SMS oylamasında ise finalin galibi Yunus Karaca oldu. Karaca'nın performans sonrası, yarışmayla ilgili sorulara verdiği cevaplar ise geceye damga vurdu.

YUNUS KARACA KİMDİR?

Yunus Karaca 2. tur performansıyla gerek anlatış tarzı gerek verdiği doğal tepkilerle jüriyi de salonu da gülme krizine sokmuştu. Yunus Karaca o performansıyla seyirci oylamasından %92 oy aldı.

 YUNUS KARACA ŞAMPİYON OLDU

YUNUS KARACA'NIN FİNAL PERFORMANSI
Finalin en iyi performansı ise yarışmanın birincisi Yunus'tan geldi. Gösteri sonrası Yunus için çok kritik bir gece olduğunu ifade eden Acun Ilıcalı, üç tur geçerek finale gelmenin bu yaşta bir isim için çok önemli olduğunu söyledi. Yunus'un Acun'a verdiği cevap ise jüriyi kahkahaya boğdu. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]