Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çilek Kokusu 8. Yeni Bölüm Fragmanı Neler Olacak 12 Ağustos 2015

Çilek Kokusu 8. Yeni Bölüm Fragmanı Neler Olacak 12 Ağustos 2015,Çilek Kokusu 8. bölüm fragmanı yeni bölüm özeti neler olacak.

Star'da büyük bir heyecanla beklenen Çilek Kokusu 8. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen dizi Çilek Kokusu'nda bu hafta Aslı'yı büyük bir sürpriz bekliyor.


Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı  “Çilek Kokusu” ekrana gelen son bölümüyle 3 grupta da birinci oldu. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ise izleyiciyle buluştu. Çilek Kokusu 8. yeni bölüm fragmanında büyük bir sürpriz var. İşte o detaylar...

Çarşamba akşamının birincisi! Çilek Mevsimi Reytingleri Nasıl Kaçıncı Oldu ?

Çilek Kokusu tüm kişilerde yüzde 6,32 reyting, yüzde 24,1 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 4,06 reyting ve yüzde 17,38 izlenme payı ile Çarşamba akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklam verenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 4,3 reyting ve yüzde 16,75 izlenme payı ile de birinci sıraya oturdu.

İŞTE ÇİLEK KOKUSU SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR!

Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor.

Burak ile aynı evde yaşamaya başlayan Aslı’yı iş yerinde de bir sürpriz beklemektedir.  Babasının baskılarına dayanamayan Burak da  kulüpte çalışmaya başlamıştır. Burak, Aslı’nın peşini kulüpte de bırakmaz aynı yerde çalışma mecburiyeti onları her geçen zaman daha da yakınlaştırmaktadır.  Volkan, Burak’ın Aslı’ya olan tavırlarından rahatsız olur ve onu uyarır. Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkmaya başlar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]