Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çilek Kokusu 9. Bölüm Fragmanı İzle (19 Ağustos 2015)

Çilek Kokusu 9. Bölüm Fragmanı İzle  (19 Ağustos 2015),Çilek Kokusu 9. Bölüm son fragmanı izle ,Çilek Kokusu 9. Bölüm özeti neler olacak

Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanı yayınlandı-izle


Star Tv'nin sevilen dizisi Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 8. son bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu yeni bölümde neler olacak merak konusu. 


Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanı ile büyük merak uyandırdı. Çilek Kokusu 9. bölümü ile 19 Ağustos Çarşamba Star Tv ekranlarında.


Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Adnan Güler’ yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı  “Çilek Kokusu” dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak, zirveye yerleşti.

Tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu

Çilek Kokusu tüm kişilerde yüzde 7,35 reyting, yüzde 27,38 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 5,79 reyting ve yüzde 22,51 izlenme payı ile Çarşamba akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 6,37 reyting ve yüzde 22,93 izlenme payı ile de birinci sıraya oturdu. 

Aslı’nın kafası karışıyor!

Burak’ın hislerini açıklaması Aslı’nın kafasını karıştırırken, onu kendi hislerini kontrol etmeye zorlar. Aslı Burak’tan uzak durmaya çalışsa da olaylar onları bir araya getirmeye devem ediyordur. 

Aslı dirense de Volkan’ın ricasını kıramaz ve Eda’nın doğum gününe katılmaya verir. Eda bu sefer de doğum gününde abisi Volkan’la Aslı’yı barıştırma planları yapmıştır. Bu arada Çağla’nın  oyunu bütün dengeleri alt üst eder.  Eda’ya hazırlanan doğum günü, herkes için sürprizlerle dolu olacaktır. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]