Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Günebakan Dizisi Bitti mi - Günebakan Neden Kaldırıldı Final mi Yaptı ?

Günebakan Dizisi Bitti mi - Günebakan Neden Kaldırıldı Final mi Yaptı ?,Günebakan neden oynamıyor ,Günebakan dizisi neden yayından kaldırıldı

Günebakan dizisi final mi yaptı?

Atv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Günebakan'ın ekran macerası kısa sürdü. Reytinglerde aldığı düşük rakamlar nedeniyle Günebakan dizisi 5. son bölümü ile final yaptı. 


Yapımı Tükenmezkalem Film’e, senaryosu ve proje tasarımı Gani Müjde’ye ait olan, ATV’nin iddialı dizisi Günebakan Pazar akşamı yayınlanan 5. bölümü ile ekran yolculuğunu bitirdi
 
Atv’nin oyuncu kadrosunda  İsmail Ege Şaşmaz, Sümeyra Koç, Tarık Pabuççuoğlu, Ulvi Alacakaptan, Murat Balcı, Bülent Çolak, Esra Balkara ve Asuman Dabak’ın yer aldığı dizisi ‘Günebakan’ yayından kaldırıldı. Bir Trakya komedisi olarak duyurulan dizi reytinglerde oldukça kötü sonuçlar elde etmişti. 
 
Dizinin geçen hafta yayınlanan 4. bölümü reytinglerde Total’de 37. olurken, yayınlanan son bölümü ise Total grubu reytinglerinde 58. AB grubunda ise 42. sırada yer alabilmişti.  Yönetmenliğini  Özlem Bayşu Ünlü’nün üstlendiği ‘Günebakan’ dün akşam son bölümüyle ekrana geldi.
 
Günebakan dizisi Trakya’nın bir yanı denize bir yanı puslu dağlarına yaslanmış şirin bir sahil kasabasının atmosferinde geçen bir komedi hikayesiydi.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]