Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiraz Mevsimi Bitiyor Mu - Kiraz Mevsimi Neden Bitti Final mi Yapıyor ?

Kiraz Mevsimi Bitiyor Mu - Kiraz Mevsimi Neden Bitti Final mi Yapıyor ?,Kiraz Mevsimi neden final yaptı ,Kiraz Mevsimi yayından kaldırıldı mı


Fox Tv ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan ve herkes tarafından oldukça sevilen bir yapım olan Kiraz Mevsimi'nde sular bir türlü durulmuyor.


Başrollerini Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in paylaştığı Kiraz Mevsimi'nde yaşananlar herkesi şoke etti. Geçtiğimiz günlerde diziden ayrılacağı iddia edilen Serkan Çayoğlu, bu durumun ardından açıklama yapmak zorunda kaldı.

Geçtiğimiz günlerde ekranlara yansıyan ve herkesi şoke eden Kiraz Mevsimi'nden ayrılacağına dair haberleri yalanlayan Serkan Çayoğlu çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kiraz Mevsimi dizisinin iyi ilerlediğini ve kendisinin de bu dizide yer almasının iyi bir durum olduğunu kaydeden Serkan Çayoğlu, kesinlikle diziden ayrılmayacağını duyurdu. Serkan Çayoğlu, Kiraz Mevsimi'nin kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu belirtti. Bu durumla birlikte Özge Gürel ile de ilişkisinin iyi ilerlediğini belirten Serkan Çayoğlu, kız arkadaşı ile aralarında herhangi bir problemin yaşanmadığını kaydetti.

Uzun zamandır Kiraz Mevsimi'nde yer aldığını belirten Serkan Çayoğlu, yeni projede yer alacağının gerçekleri yansıtmadığını, dizide yer almaktan memnun olduğunu Kiraz Mevsimi'ninde reytinglerinin iyi gittiğini bildirdi. Kiraz Mevsimi dizisinin yeni sezonda da aynı kadro ile yoluna devam edeceği, bir kaç oyuncunun diziye transfer edileceği duyuruldu.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]