Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm Neler Olacak 10 Ağustos 2015 Bölüm Özeti İzle

Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm Neler Olacak 10 Ağustos 2015 Bölüm Özeti İzle,10 ağustos 2015 Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm özeti izle,Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm izle

Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümde Aslı kurtulacak mı? - İzle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?


Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölümüyle izleyenlerine yine keyifli anlar yaşatmaya geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yayınlanacak yeni bölümü de yine heyecan dolu. İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümden detaylar..


Aslı kurtulacak mı?
A’nın tuzağına düşen Aslı çok zor durumdadır. Eren, A’dan gelen mesaj üzerine harekete geçer. Aslı’yı bulmak için kurallarını A.’nın koyduğu oyuna girmek zorunda kalır. 
Aslı’ya olanlardan habersiz durumdaki kızlar hayatlarına devam etmektedir. Geçici ev arkadaşlıkları neticesinde iyice yakınlaşan Hande ve Barış hallerinden memnundur. Ancak Barış’a olan hislerini kendine dahi itiraf edemeyen Hande,  hala arkadaşça davranmaya çalışmaktadır. Derken beklenmedik bir gelişme onları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaştırır.
Toprak’ın serbest bırakılmasıyla rahat bir nefes alan Selin, onu ziyarete gider. A’nın kim olduğu ve ne yapmaya çalıştığıyla ilgili kritik yaparlarken, aralarındaki çekime karşı koyamazlar. Janset, bu büyülü anı bozmayı başarsa da, ikisi arasındaki giderek artan yakınlaşmayı engelleyemeyecek ve bu durumdan hiç memnun olmayacaktır.
Kimliği ortaya çıkan Güven artık daha rahat davranmaktadır. Kızların güvenini kazanmak için kolları sıvasa da başka bir şeyin peşinde olduğu her halinden bellidir. Aradığını bulduğunda ise olaylar beklemediği bir yöne sapacaktır. 
Bütün uğraşlarına rağmen A’nın Aslı’yı nerede tuttuğunu öğrenemeyen Eren, Barış’ın yardımına başvurur. Elde ettiği bilgi biraz olsun Eren’in işine yarasa da önünde çözmesi gereken büyük bir bulmaca vardır ve zamanı daralmaktadır. Kapatıldığı yerden çıkış olmadığını anlayan Aslı içinse her geçen dakika cehennem gibidir.
Aslı’ya bütün bir gün boyunca ulaşamayan ve Eren’in bazı davranışlarından şüphelenen kızlar,  Aslı’nın annesi Emel’in de Aslı’yı aramaya başlaması üzerine telaşlanırlar. Parçaları birleştiren Hande, Aslı’nın nerede olduğuyla ilgili cevabın Eren’de olduğunu düşünmektedir. Ancak Eren’de cevaplar yerine sadece sorular vardır. A.’nın bıraktığı bulmacayı sonunda Selin’in yardımıyla çözen Eren, Aslı’yı kurtarmaya koştuğunda, A. son oyununu oynayacaktır. 
Yayın günü : 10 Ağustos  Pazartesi
Yayın Saati : 20.00
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]