Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Unutma Beni Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (Eylül 2015)

Unutma Beni Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (Eylül 2015),Unutma Beni yeni bölümleri ne zaman başlayacak,Unutma Beni dizisi ne zaman başlıyor yeni katılan yeni oyuncular dizi karakterleri

Unutma Beni Eylül 2015 yeni sezonda da ekrana gelecek..İşte yayın tarihi
FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Didem Özkavukçu, Osman Karakoç, Berivan Düzgün ve Olcay Kavuzlu’nun paylaştığı 7 sezondur ekrana gelen sevilen ve ekranların en uzun süreli dizilerinden olan Unutma Beni final yapıyor. Bugüne kadar 1450 bölümden fazla yayınlanan ve ekranlardaki 7. sezonunu yaşayan dizi Haziran ayında final yaparak ekrana veda edecek.Unutma Beni tahminen 1500 küsür bölümlerde Haziran ayında final yaparak ekranlara veda edecek. Final sebebi ise senaryonun artık tükenmiş olması gösterildi.


Fox TV’nin günlük dizisi Unutma Beni dizisi 8. sezonuyla ekranda olacak. Unutma Beni’nin yeni sezon yayın tarihi de belli oldu. Yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği ve başrollerinde Didem Özkavukçu, Osman Karakoç, Berivan Edebali, Olcay Kavuzlu, Elif Şanlı, Füsun Günuğur ve Kurtuluş Şakirağaoğlu’nun rol aldığı Unutma Beni dizisi 8. sezonuyla yayınlanacak. Ekranlarda 1450 bölümden fazla yayınlanan Unutma Beni dizisi yeni sezonda rekora gidecek! Unutma Beni yeni sezonun ilk bölümüyle 31 Ağustos Pazartesi günü FOX’ta

Sezon finalinde neler yaşanmıştı ?

Mustafa, Şeker böbreğini alsın diye bıçakla onları tehdit eder.Şeker'in bu konudaki cevabı çok sert olacak.Hikmet bu olaylar yaşanırken hastanede ağlama krizine girer.Şeker'in böbreği iflas etmiştir.O gün de Özlem ve Nejat'ın nikahı vardır.Özlem nikaha hazırlanırken geçmişte yaşadığı bazı olayları hatırlar.Tam nikah kıyılacakken bir anda misafirleri şaşırtan bir olay olur.

Türker ise gizlice içeriye sızmış ve İlkay'ı tehdit eder.Korumalar kapının önünde beklemekte ve hiçbir şey anlayamamışlardır.Muhsin cezaevinde kara kara düşünmüştür, Özlem istemediği evlilik yüzünden mutsuzdur. Mustafa Özlem'in düğününü basmıştır ve oradaki adamları dövmüştür.Özlemi kolundan çekip götürmüştür.Mustafa, ''Seni kimseye yar etmem'' diyerek Özlem'i düğünün olduğu yerden çıkarmış ve götürmüştür.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]