Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beni Affet 815. Bölüm Neler Olacak İzle

Beni Affet 815. Bölüm Neler Olacak İzle,Beni Affet 815. Bölüm özeti izle,Beni Affet 815. Bölüm tüyoları fragmanı izle

Star TV'nin izlenme rekorları kıran günlük dizisi Beni Affet bu akşam 815. bölüm ile ekrana gelecek. Hafta içi her gün yayınlanan dizide Bahar yürüyemediğini öğreniyor.


Feride, ameliyatın ardından kalbinde küçük bir kurşun parçası kaldığını öğrenir. Cüneyt karısının başına gelenlerden dolayı Eylül’e karşı hala tepkilidir. Eylül ise Feride’den duydukları karşısında yıkılır. Ankara’ya gelen Solmaz’ın kızı Hasret, trafik kazası geçirir. 
Cesur’u öldürmekle suçlanan Kemal, tutuklanır. Ancak suçsuz olduğundan emindir. Kemal’i asıl endişelendiren, Yusuf’un hastalığı nedeniyle yaptığı planı İnci’nin bilip bilmediğidir. İnci ise abisinin ölümünden dolayı üzgündür. Bahar, herkesin olan biteni saklamasından bıkmış, Kemal’i kendisi bulmak ister, ancak sağlığı el vermez.

Oyuncu Kadrosu:
Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan
Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.
Murat Danac-Cüneyt Kozan
Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.
Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan
Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.
Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner
Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]