Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beni Affet 816. Bölüm İzle - Beni Affet 816. Bölüm Neler Olacak (30 Eylül 2015)

Beni Affet 816. Bölüm İzle - Beni Affet 816. Bölüm Neler Olacak,Beni Affet 816. Bölüm özeti,Beni Affet 816. Bölüm fragmanı izle 30 eylül 2015,BAHAR iyileşebilecek mi yürüyecek mi

Beni Affet

Kemal, serbest kalabilmek için, yapılan incelemelerin sonucunu bekler. Bacaklarında his kaybı oluşan Bahar’ı doktor kontrolüne götüren ailesi, doktorun açıklaması ile neye uğradıklarını şaşırırlar. Abisi Cesur’un ölümünden sonra evini satılığa çıkaran İnci, Bahar’ı rahat bırakmamakta ısrarcıdır. İnci Kemal’in yanına yerleşme kararı alır.

Kemal’in İnci’den bir bebek beklediğini, son olarak Zühre de öğrenir. Kızı Hasret’e bir türlü ulaşamayan Solmaz çok endişelenir.  Hasret ise kazanın ardından geçmişe ait hiçbir şey hatırlamaz. Olaydan kendini sorumlu tutan Cüneyt, Hasret’e yardım elini uzatır.

Oyuncu Kadrosu:
Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan
Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.
Murat Danac-Cüneyt Kozan
Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.
Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan
Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.
Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner
Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]