Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bir Deniz Hikayesi Deniz Karakteri Kimdir Gerçek Adı Emir Berke Zincidi Kimdir

Bir Deniz Hikayesi Deniz Karakteri Kimdir Gerçek Adı Emir Berke Zincidi
Kimdir,Bir Deniz Hikayesi Çocuk oyuncu çocuk rolünde oynayan Deniz kimdir gerçek ismi,Bir Deniz Hikayesi Deniz Emir Berke Zincidi hangi dizilerde oynadı biyografisi instagram twitter hesabı

Emir Berke Zincidi
Deniz


Zeynep ve Hakan’ın oğlu olan Deniz 9 yaşındadır. Babası ile bağları çok kuvvetlidir. Haylaz bir çocuk olan Deniz, mahallenin göz bebeğidir.


Emir Berke Zincidi (d. 4 Ekim 2005, Ankara), Türk oyuncu.
Babası bir model olan Zincidi iki yaşında anne ve babası tarafından bir ajansa yazdırılmış ve pek çok reklam filminde oynadıktan sonra Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için iki yüz çocuk arasından seçilerek dizide Osman Akarsu karakterini canlandırmıştır. Dizide iki oyuncu koçu tarafından rolüne hazırlanan Zincidi pedagog eşliğinde çekimlere katılmıştır. 2012'nin Eylül ayında yayınlanmaya başlanan dizinin üçüncü sezonunda Osman karakterinin on yıl sonraki hali canlandırılmıştır ve Emir Berke Zincidi'nin yerini Gün Koper almıştır.Bu rol ile "Ayakligazete.com 2010 Yılı Televizyon Yıldızları" ödül töreninde "Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu" ödülünü aldı.2014'ten itibaren Küçük Ağa dizisinde Mehmetcan (Küçük Ağa) karakterini canlandırdı. Aynı zamanda Disney Channel isimli çocuk-gençlik kanalında da bir yarışmanın özel bölümünde yer almıştır. 2015 yılının Şubat ayından itibaren Garanti Bankası'nın Bonus reklamlarında yer almıştır.Aynı yıl Erler Film yapımı Bir Deniz Hikayesi dizisinde rol aldı.

Filmografi

Sinema
YılAdıRolNot
2013Hititya: Madalyonun SırrıAlazBaş karakter
Televizyon
YılAdıRolNot
2009Bu Kalp Seni Unutur mu?Ali
2010-2012Öyle Bir Geçer Zaman kiOsman1 ve 2. sezon
2014-2015Küçük AğaMehmet Can1 ve 2. sezon
2015Bir Deniz Hikayesi DenizBaş karakter
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]