Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çilek Kokusu Dizisinde Bomba Gelişme (Çilek Kokusu 13. Bölüm- 16 Eylül)

Çilek Kokusu 13. bölüm yeni fragmanı izle,Çilek Kokusu 13. bölümde neler olacak


Çilek Kokusu 13. yeni bölümün yeni fragmanında bomba gelişme - İzle

Ekranların fenomen gençlik dizisi Çilek Kokusu yepyeni bölümleri ile izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Çilek Kokusu 13. bölüm fragmanıyla izleyicilerine bomba gelişmelerin sinyalini verdi.


Star ekranlarının renkli gençlik dizisi Çilek Kokusu bu hafta yayınlanacak yeni bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Çilek Kokusu 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlanması ile izleyiciniyi ekrana kilitledi. Nefes kesen sahneleriyle Çilek Kokusu yeni bölüm tüm detayları haberimizde inceleyebilirsiniz...
Yaz sezonunda başlayan ancak güçlü kadrosuyla yeni sezonda da devam etme kararı alan Çilek Kokusu dizisi hergeçen hafta daha da iddialı sahnelerle ekrana geliyor. Senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'nın üstlendiği dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde Çağla, Volkan ile işbirliğine hazırlanıyor.
Sıcacık bir aşk hikayesini Çilek Kokusu 13. bölümü 16 Eylül Çarşamba akşamı Star Tv 'de!

ÇİLEK KOKUSU 13. BÖLÜM ÖZETİ

Aslı ve Burak Barışıyor!

Burak, Aslı’nın Çağla’ya inanarak hareket etmesine çok kırılır ve sinirlenir. Burak’ın bu öfkesi Selda’nın gözünden kaçmaz. Selda bir an önce oğlunun bu hale gelmesinin sebebin öğrenmelidir araştırmaya başlar. Diğer yandan aşkları her geçen gün büyüyen Burak ve Aslı birbirlerinde uzak kalmaya çok fazla dayanamazlar ve barışırlar. Burak, Aslı’ya sürpriz bir akşam planlar ama bu sürpriz onlara pahalıya patlayacaktır.

Yayın Günü:  16 Eylül  Çarşamba
Yayın Saati:  20.00
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]