Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Defne Samyeli Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Karakteri Canlandıracak (Ajan Zeynep Karakteri)

Defne Samyeli Kurtlar Vadisi Pusu'nda Hangi Karakteri Canlandıracak (Ajan Zeynep Karakteri),Defne Samyeli Kurtlar Vadisi Pusu ajan zeynep karakteri adı hangi rolde

Defne Samyeli, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”nun oyuncu kadrosuna dahil olduktan sonra harıl harıl çalışıyor...


"Kurtlar Vadisi Pusu"nun oyuncu kadrosuna dahil olan Defne Samyeli harıl harıl çalışıyor. Samyeli, dizinin yeni sezonunda inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep’i canlandıracak. 
HAYAL ETTİĞİM KARAKTER

Ünlü sunucu-oyuncu, “Kurtlar Vadisi Pusu popülaritesi, etkisi ve istikrarıyla sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde fenomen olmuş bir marka. Kurtlar Vadisi pusu ekibini dizi ilk doğduğu gün tanımıştım. Dolayısıyla ilk günden yükselişine tanıklık ettiğim için ayrıca duygusal bağımın olduğu bir proje. Necati Şaşmaz’ın bana canlandırmam için önerdiği karakteri duyunca hiç düşünmeden ‘evet’ dedim. Zeynep, yıllardır oynamayı istediğim, çocukluğumdan beri hayal ettiğim bir karakter. Duygum, bilgim, birikimim ve emeğimle Kurtlar Vadisi Pusu’ya en verimli şekilde katkıda bulunmak için heyecanlıyım” diye konuşmuştu.

Dizide Ajan Zeynep'i canlandıracak olan Defne Samyeli yeni rolü için deyim yerindeyse harıl harıl çalışıyor. Instagram'daki sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Samyeli takipçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]