Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Ferah Karakteri Kimdir Gerçek Adı (Berrak Tüzünataç)

Filinta Dizisi Ferah Karakteri Kimdir Gerçek Adı ,Filinta ferah karakteri gerçek ismi ,Filinta dizisi ferah karakteri gerçek adı ne,filinta dizisi Berrak Tüzünataç hangi rolde oynacak hangi karakteri canlandırıyor


TRT 1′in sevilen dizisi Filinta Bin Yılın Şafağında sloganıyla ikinci sezona başlıyor. Ünlü oyuncuları kadrosuna katan Filinta’nın yeni sezon fragmanları da yayınlandı.

Filinta bu yıl kemikleşen oyuncu kadrosuna, sürpriz yeni isimleri de ekleyerek bambaşka bir ‘Filinta’ dünyasının kapılarını seyircileri için aralayacak. Ekranların sevilen, deneyimli oyuncularının bir arada toplandığı ‘Filinta’nın kadrosuna dahil olan Berrak Tüzünataç, Mustafa Avkıran, Rıza Kocaoğlu, Mürşid Ağa Bağ ve Asena Tuğal, sürpriz karakterleri ile izleyenleri şaşırtacaklar.

ÖLÜMCÜL GÜZEL ‘FARAH’: BERRAK TÜZÜNATAÇ!

Ekranların onu Elveda Rumeli, Ezel, Muhteşem yüzyıl dizileri ve Beyza’nın Kadınları, Ejder Kapanı, Çanakkale Yolun Sonu gibi filmlerden tanıdığı, sevdiği güzel ve yetenekli oyuncu Berrak Tüzünataç artık Filinta dizisinde…

Filinta’da acımasız, savaşçı kimliği olan aksiyonu bol sahnelere imza atacak güzeller güzeli Farah karakterinde izleyeceğimiz Tüzünataç, rolüne yaklaşık 3 haftadır İzmit  Platoda dövüş sanatları, at eğitimi ile silah ve kılıç dersleri alarak hazırlanıyor.  Günde 6 ile 8 saat arasında rolüne hazırlanan ve çekimlere başlayan güzel oyuncuyu ekran başında izleyenler, onu şimdiye kadar görmedikleri bir aksiyonun ve aşkın içinde görecekler.  Sürpriz bir karakter Farah olarak Filinta’ya dahil olacak Tüzünataç, zekası ve cesareti ile her kapıyı aralayan güçlü, savaşçı, akıllı, acımasız ve iç dünyasında bir o kadar gizemli bir karakter olarak dizinin bu sezon takibi yüksek olacak transferlerinden bir tanesi.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]