Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güllerin Savaşı Tibet Yalçın karakteri Kimdir Gerçek Adı ?

Güllerin Savaşı Tibet Yalçın karakteri Kimdir Gerçek Adı,Güllerin Savaşı Tibet Yalçın karakteri gerçek ismi hangi dizilerde oynadı hangi dizilerde rol aldı ,Güllerin Savaşı Kenan Ece hangi karakteri canlandıracakGüllerin Savaşı dizisine sürpriz oyuncu


Kanal D'de Cumartesi akşamları ekrana gelen Güllerin Savaşı dizisi 2. sezonuyla da reytinglerdeki başarısını sürdürüyor. Merakla beklenen Güllerin Savaşı 51. Bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Ayrıca Güllerin Savaşı dizisine Tibet Yalçın karakteriyle ünlü bir oyuncu katılıyor.


Kanal D’nin geçen sezona damgasını vuran dizisi Güllerin Savaşı’na, ünlü oyuncu Kenan Ece dahil oldu.

Dizinin cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 51. bölümünde izleyeceğimiz ünlü oyuncu büyük tekstilci Tibet karakteri ile karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda “Güllerin Savaşı” izleyicisinin büyük sürprizlere hazır olmasını isteyen Ece, dizinin oyuncu kadrosuna katılmasıyla ilgili konuştu. “Çok beğendiğim oyuncuların bulunduğu bir kadroya katılmak beni çok mutlu etti. Sürükleyici hikayesiyle izleyicisini yakalamış kaliteli bir iş Güllerin Savaşı. Tibet Yalçın karakteri diziye heyecan katacak eğlenceli ve çekici bir karakter. Güllerin Savaşı ile izleyicinin karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum.” aşk, kıskançlık, gurur ve heyecanın iç içe yaşanacağı “Güllerin Savaşı’ her cumartesi saat 20.00’da Kanal D’de!

Kenan Cahit Ece (d. 24 Aralık 1980). Türk oyuncu.


Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra 2004 yılında Amerika’da Davidson College’de tiyatro ve ekonomi eğitimini tamamladı.Üniversitede birçok oyunda rol aldı. Mezun olduktan sonra dört yıl Dublin’de yaşadı. Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy’de oyunculuk eğitimine devam etti. İrlanda’nın en köklü televizyon dizisi “Fair City” ‘de 13 bölüm rol aldı. Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu “The Abbey” ‘de çalıştı.Türkiye’ye döndüğünde ilk sinema projesi yönetmenliğini Yusuf Kurçenli’nin yaptığı “Yüreğine Sor” filmi oldu. Beni Unutma filminde oynadı. Samanyolu, Deli Saraylı, İzmir Çetesi, Krem, Kalp hırsızı gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2012′de Mustafa Üstündağ ile Çamur’dan Tiyatro’yu kurdu.
Dedesi Galatasaray'ın eski futbolcu ve yöneticilerinden Turgan Ece, Keriman Halis'in erkek kardeşidir.

GÜLLERİN SAVAŞI 51. BÖLÜM KONUSU


Güllerin Savaşı 51. Bölüm de: Gülfem kimsenin beklemeyeceği bir adım atmak zorunda kalıyor!Gülru ve Ömer’in yüzleşmeleri sancılı olur.  Ömer’in varlığı, Cihan’ın çabasını kamçılarken Gülfem, kardeşinin mahalle hayatına ayak uyduramayıp köşke döneceğinden emindir. Ancak gelişmeler, Gülfem’in bir kez daha kendi yalnızlığı ile yüzleşmesini sağlar. Yaşanan onca olaydan sonra Moda dünyasında imajı zedelenen Gülfem, bir yandan inişteki kariyeriyle ilgilenmek zorundadır. Gülfem’in kariyeri için gerekli olan basamağın adı ise ünlü tekstilci Tibet Yalçın’dır. Gülru’nun yolunun beklenmedik şekilde Tibet’le kesişmesi gelecek çalkantılı günlerin habercisidir. Gülfem kimsenin beklemeyeceği bir adım atmak zorunda kalırken, Gülru ve Ömer arasındaki yüksek gerilim herkes için şok edici bir hal alır.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]