Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (21 Eylül 2015)

Güneşin Kızları 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (21 Eylül 2015),Güneşin Kızları 14. Bölüm özeti ,Güneşin Kızları 14. Bölümde neler olacak yeni bölüm fragmanını izle

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Güneşin Kızları 14. bölüm fragmanını yayınladı. Yeni bölümü heyecanla beklenen Güneşin Kızları 14. bölümünde Savaş tarafını seçiyor. Melisa'nın dönmesi ile kafası karışan Savaş, Nazlı'yı seçiyor. Güneşin Kızları 14. bölüm fragmanı herkesi ekrana kilitleyecek. Savaş ve Nazlı herkesi şaşırtıyorlar. Savaş'ın Nazlı'yı tercih etmesi Melisa ve Tuğçe'yi bir araya getiriyor. Güneşin Kızları yeni bölümü ile 21 Eylül Pazartesi Kanal D ekranında olacak.
GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Melisa’nın dönmesiyle birlikte Savaş, Nazlı ve Melisa’nın arasında kalır. Melisa, Savaş’ı geri kazanmak için gelmiştir. Nazlı, çok acı çekmesine rağmen, Savaş’la Melisa’nın arasına girmeyecektir.  Savaş’ın kararı ise herkesi şaşırtır.
Selin, Ali’nin ona aşık olduğunu öğrenince allak bullak olur. Bu durumu kabullenmesi kolay olmaz. Ali’nin hiçbir şey olmamış gibi davranmasına da bozulur. Emre,  Selin’i bundan sonra yalnız bırakmayacağına dair söz verir. Selin içinse Emre’yle beraber olmaya devam etmek bir yalanı yaşamak demektir.  Tuğçe’nin İsviçre’ye gitmekten kurtulmasının tek çözümü Selin’i ikna etmekten geçmektedir. Tuğçe’nin Selin’i ikna etmek için kendine göre bir yöntemi vardır.
Zafer’in kaybolduğunu öğrenen Güneş, Zafer’i bulmaya karar verir. Rana da Güneş’e yardım eder. İkisi de bu olayda Haluk’un parmağı olduğuna emindir. Bütün şüpheler Haluk’u göstermektedir. 
Selin'in, Ali'yi gizlice çektiği cd, Tuğçe'nin eline geçer. Ali'nin uykusundaki itirafı, Selin'in kafasını karıştırmıştır. Selin, Tuğçe'ye karşı Ali'yi korumaya karar verir. Fakat Tuğçe de bunu çıkarları uğruna kullanır.
Melisa'nın dönüşü, Nazlı ve Savaş'ın arasını açar. Nazlı, ikili arasına girmek istemez. Melisa, aşkını geri kazanmak için tüm yolları dener. Fakat Savaş, Melisa'ya güvenemez, kalbinin sesini dinler ve seçimini yapar.
Öte yandan Güneş, eski eşi Zafer'in kaybolduğunu öğrenir. Zafer'in kaybolmasının Haluk ile bir ilgisi olduğunu düşünür. Bu işin peşini bırakmayan Güneş, Zafer ile yüzleşmeyi başarır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]